Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.01.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5387 / 5295
07.12.2018 на рішення про визначення переможця учасником було подано скаргу, яка 12.12.2018 органом оскарженя була прийнята до розгляду. 27.12.2018 скарга не була задоволена. 02.01.2019 рішення опубліковано в системі Прозоро. Чи можемо укласти договір з визначеним переможцем по процедурі розпочатої в 2018 році? Кошти згідно кошторису на 2019 рік є.
Відповідь
28.12.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
6018 / 5795
Допорогові закупівлі.На сайти "Закупки.пром" Замовником Комунальний заклад "Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва" Дніпропетровської обласної ради" було розміщено оголошуння про проведення процедури допорогових закупівель Послуги з вивезення та подальшого знешкодження (утилізації) твердих побутових відходів ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям 12.12.2018р. ФОП Кузьменко В.М. опубліковано пропозицію 20.12.2018 .Учасники повинні надати пакет документів згідно оголошення.У цьому списку було вказано надати документ,а саме - Документ, який підтверджує статус та повноваження особи на підписання договору за результатами процедури закупівлі (виписка (витяг) з протоколу зборів засновників про призначення директора.Обраний переможець надав документи:наказ та рішення про прийняття директора копію завірену 17.02.2017р. Чи було потрібно запросити у момент кваліфікації ці документи або завірені 2018р(поточним роком,так як бюджетний рік 2018. абож підкрипити без завірення?
Відповідь
15.11.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5780 / 5655
Чи може учасник подати скаргу до АМКУ на рішення Замовника про відхилення його тендерної пропозиції, якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій Замовником відхилено пропозиції усіх учасників і повідомлення про намір укласти договір не оприлюднюється? Як при цьому обчислюються строки?
Відповідь
07.11.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5979 / 5640
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-16-000442-b Учасник закупівлі ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" 06.11.18 р. звернувся до замовника з вимогою на рішення замовника від 05.11.2018 № 26 щодо обрання переможця торгів. Замовник звернувся до майданчика Zakupki.Prom.ua з питанням щодо роз’яснення: - на підставі якої норми Закону що установлює правові та економічні засади здійснення закупівель, надано технічну можливість учасникам звертатися до замовника з вимогою. Згідно відповіді майданчика Zakupki.Prom.ua, таку технічну можливість реалізовано у відповідності до «технічного завдання телекомунікаційної системи «ПроЗорро», з посиланням на вимоги ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. У відповідності до ч. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям. ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1", у відповідності до Закону, не має статусу учасника, тендерна пропозиція якого відхилена (пропозиція учасника не розглядалась), у зв’язку з чим йому не надано право звертатися до замовника з будь-якими вимогами. Крім того, враховуючи вимоги положення чинного законодавства, замовник - Східне казенне підприємство пробірного контролю, не має законних підстав щодо надання відповіді на зазначену вимогу. З огляду на вищезазначене прошу надати відповідь щодо наших подальших дій, як замовника.
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
6015 / 5853
1. Просимо роз'яснити, чи має право АМКУ прийняти ПОВТОРНУ скаргу від учасника (скарга на ті ж самі умови ТД, що і перша скарга, без будь-яких змін), якщо першу скаргу було прийнято до розгляду, призначено дату її розгляду, але кнопка віджата "повернене як помилкове"????? Тобто, процедура розблокована, строки подачі не призупинені...і будь-якої реакції АМКУ (листа-пояснення, тощо) на майданчику не міститься. 2. І взагалі, якби учасник не подав скаргу повторно, чи відбувся б розгялд скарги першої по суті, враховуючи, що терміни для подання ТП закінчилися...????
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2