Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.05.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3188 / 3163
Відповідно до пункту 101 постанови КМУ № 668 від 01 серпня 2005 року - оплата робіт, виконаних субпідрядниками, проводиться на підставі складених ними та підписаних генеральним підрядником документів про прийняття виконаних робіт та їх вартість і може проводитися безпосередньо генеральним підрядником або замовником, якщо це передбачено договором підряду та договором субпідряду. За результатом проведення процедури відкритих торгів Замовником було заключено договір підряду в змісті якого відсутня інформація про можливість проведення оплати субпідрядникам за виконані роботи (надані послуги) безпосередньо Замовником. Враховуючи викладене, з метою можливості застосування даної норми постанови, просимо роз’яснити, чи має право Замовник внести зміни до договору підряду (заключеного за результатом проведення процедури відкритих торгів) в частині доповнення його змісту інформацією про можливість здійснення Замовником оплати за виконані субпідрядником роботи (надані послуги) безпосередньо на рахунок субпідрядника?
Відповідь
08.05.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2318 / 2127
Чи можна вносити зміни до тендерного договору про закупівлю щодо термінів поставки товару (переносити терміни поставки на пізніші дати) в межах строку дії договору, враховуючи ст.ст. 36,37 Закону України "Про публічні закупівлі", ЦКУ та ГКУ? Чи є термін поставки істотною умовою договору про закупівлю?
Відповідь
07.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3598 / 3452
Добрий день. Допоможіть розібратися, буль ласка ...... В 2018 році був проведений тендер за процедурою відкриті торги. Проектно-кошторисна документація пройшла експертизу із заробітною платою 3500 грн. Проведено тендер ... .укладено договір (термін дії до 31.12.2019), частково вже виконані роботи (реконструкція). При виконанні робіт виникли роботи непередбачений проектом і початковим договором і проект відправлений на коригування. Чи маємо ми право у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» при коригуванні проектно-кошторисної документації передбачити вже нову заробітну плату Мін регіону у 2019 році? Зрозуміло, що виникнуть додаткові роботи, які приведуть до переговірної процедури (кошторисна вартість збільшиться лише на 10 відсотків). Питання - як без порушення законодавства ув'язати первинній основний договір з відкоригованої документацією ? Адже тепер специфікація(об'єми робіт) у відкоригованої документації буде різниться від первинної специфікації (об'ємів робіт) до тендерній документації, згідно якої підрядник склав договірну ціну до основного договору? Тобто…змінюється опис роботи, а об’єм лишається як у тендерної специфікації…Сума договору та ДЦ первинного договору не зміниться (адже трохи зменшиться),,,,,зміниться лише де ніде розцінка (наприклад: «фарбування стін водоємульсіоной фарбою» змініться на «фарбування стін масляною фарбою». Чи можемо ми так робити? Як що можно, пояснить по кроково цю ситуацію....Як потрібно зробити?
Відповідь
02.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2852 / 2880
Доброго дня,у 2018 році проведено відкриті торги на виконання робіт з будівництва водопроводу(договір діє до липня 2019 року),частину робіт виконано,але рішенням міської ради затверджено розмір середньомісячної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва в місті Жашкові Черкаської області, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів комунальних підприємств, установ та організацій, в розмірі 8522,6 грн. на 2019 рік.Кошторисна документація буде коригуватися,як нам внести зміни,якщо в договорі вказано,що ціна є твердою.Завчасно вдячна.
Відповідь
23.04.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1870 / 1843
Добрий день,прошу відповісти,чи можно замінити в договорі про гос.закупівлі капусту тогорічного врожаю на капусту врожаю 2019 року,зі збільшенням ціні більш ніж на 10%????
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2