Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1 / 0
Скажіть будь ласка, якщо предметом закупівлі є наприклад Овочі, фрукти та горіхи і відповідно специфікація уже підписаного договору наприклад яблука, груші, банани. Чи можна у межах 90 днів збільшити ціну на 10% спочатку на яблука, через декілька днів на груші теж на 10% і ще через деякий час на банани теж на 10%. Все у межах 90 днів. Дякую.
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Тендерною документацією вимагається обстеження об'єкта і подача відповідної довідки про обстеження в складі тендерної документації. В процесі обстеження об'єкта виявлено те, що даний об'єкт фактично завершений на 90%, як вдалося встановити - роботи проводилися протягом квітня-травня 2021р., а тендер оголошений в липні 2021р. Тобто очевидним є факт того, що особа, яка проводила ремонт в майбутньому стане переможцем тендеру. Питання: оскільки закупівля допорогова і вся процедура оскарження завершується недобросовісним Замовником, чи не є в даній ситуації склад кримінального правопорушення?
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
12.04.2021р. за результатами проведеної процедури спрощеної закупівлі (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-05-000837-a) між УЖКГ (далі за текстом – Замовник) та ФОП Томковід О.В. (далі за текстом – Підрядник) укладено Договір підряду №80 від 12.04.2021 р. на виконання робіт «Капітальний ремонт вимощення житлового будинку №94 по пр. Східний» ДК 021:2015-45453000-7 [Капітальний ремонт і реставрація], КЕКВ 3131. За результатами виконання вказаного Договору Підрядником було встановлено, що об’єм робіт за зазначеним об’єктом має бути збільшено, оскільки Автором проекту та відповідно Замовником робіт не було враховано дев’ять погонних метрів вимощення житлового будинку №94 по пр. Східний. За вимогами чинного у сфері будівництва законодавства Підрядником було вжито заходів щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації та узгодження таких змін з особою, що здійснює технічний нагляд за вказаним об’єктом, Автором проекту. Таким чином за даним об’єктом виникли додаткові аналогічні роботи які не були враховані Замовником в Договорі підряду від 12.04.2021 р. №80 на виконання робіт «Капітальний ремонт вимощення житлового будинку №94 по пр. Східний». Проте, такі додаткові роботи мають бути відображені у Договорі підряду, укладеному за результатами спрощеної процедури закупівлі. Як виходить з умов укладеного Договору від 12.04.2021 р. № 80 істотні умови Договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, окрім випадків передбачених ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі». При цьому, у відповідності до ч. 5 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується Замовником як виняток у разі, в тому числі, якщо після укладення Договору про закупівлю у Замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному Договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Враховуючи вищевказане, рошу надати роз’яснення та інформацію щодо можливості укладення нового Договору про закупівлю з ФОП Томковід О.В. (підрядника за первісним договором), за результатами переговорної процедури у разі якщо після укладення Договору про закупівлю (спрощена закупівля) у Замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт – дев’ять погонних метрів вимощення житлового будинку №94 по пр. Східний.
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
0 / 0
Чи може комунальне некомерційне підприємство провести тендер на закупівлю послуг за власні кошти, з укладенням договору на строк більше одного року?
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! Замовник замовляє розробку кошторисної документації на поточний ремонт. В такому разі предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301? Чи предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2