Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
151 / 157
Доброго дня. Чи можливо в умовах воєнного стану провести закупівлі програмного забезпечення та його впровадження (відповідно до постанови КМУ від 28.02.2022 №169)? Яким чином розраховується короткострокова поточна потреба даноих закупівель, виходячи з річної вартості? Дякую.
Відповідь
29.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
164 / 155
Відповідно до абзацу четвертого та п’ятого пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. В Служби, як замовника, є постійна потреба в отриманні електронних комунікаційних послуг, які відповідно до абзацу четвертого пункту 2 частини другої статті 40 Закону можуть бути надані лише певним суб’єктом господарювання та надавалися ним з 01.01.2022. Аналогічна ситуація з послугами, пов’язаними з програмним забезпеченням. Станом на сьогодні між замовником та суб’єктами господарювання договори з надання вищезазначених послуг не укладені, переговорна процедура не розпочата. 28.02.2022 Кабінетом Міністрів України прийнято постанова № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі – Постанова 169). Відповідно до підпункту 1 пункту 1 Постанови 169 установлено, що в умовах воєнного стану: оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України» та «Про оборонні закупівлі». Ураховуючи, що у замовника є потреба в отриманні вищезазначених послуг протягом року та отримуються ним з 01.01.2022 прошу надати консультацію (рекомендацію) з наступних питань: 1. Чи може замовник укласти договір відповідно до Постанови 169 на надання послуг з 01.01.2022 по 31.12.2022? 2. Чи може замовник при укладанні договору відповідно до Постанови 169 застосовувати норми частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України та встановити, що умови договору застосовуються до відносин між Сторонами, які виникли з 01.01.2022?
Відповідь
29.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
112 / 117
Доброго дня! На початку року провели 2 спрощені закупівлі на бензин на суму 150000,00 грн. Торги не відбулися. Почалася війна. Щоб забезпечити виживання компанії, маємо купити бензин на 42900,00 грн. Чи можемо ми нашу купівлю проводити без використання електронної системи закупівель, якщо під постанову КМУ № 169 підпадають закупівлі більше 50000,00 грн. По закону не виступаємо Замовником, не отримуємо коштів з бюджету, але створені міською радою, тому усі закупівлі більше 50000,00 грн. проводимо на E - Tender.
Відповідь
25.03.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
79 / 75
Доброго дня, підкажіть будь-ласка нам комунального підприємству (заклад охорони здоров'я) необхідно укласти Договори на закупівлю послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, на 2022 рік (строк надання послуг з 01.01.2022 по 31.12.2022) з постачальником, що є монополістом. Чи можемо ми провести переговорну (скорочену) процедуру закупівлі згідно п. 2 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" - об'єктивна відсутність конкуренції з технічних причин на вищевказаний період, зважаючи на дію воєнного стану та Постанови 169?
Відповідь
25.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
83 / 88
У зв’язку з набранням чинності Постанови КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 р. № 169, Постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169» від 05 березня 2022 р. № 201, було визначено порядок закупівель у період воєнного стану шляхом укладання прямих договорів. До ведення воєнного стану та набрання чинності відповідного Закону, Замовнику необхідно було оголосити переговорну процедуру на послуги централізованого водопостачання (дану послугу може надати лише один Постачальник, дія договору з 01.01.22 – 31.12.2022). Наразі переговорні процедури законом не передбачені, чи може Замовник укласти прямий договір строком дії з 01.01.22 до 31.12.2022? Узагальнені відповіді № 3304-04_9225-06 від 04.03.2022, 3304-04/9472-06 09.03.2022 відповіді на дане питання не мають.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2