Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7580 / 7450
Доброго дня. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників? 2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону. Дякуємо.
Відповідь
19.12.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5554 / 5627
Відповідно до затвердженого переліку основних показників оборонного замовлення Замовник організовує процедуру публічної закупівлі. Під час визначення предмету закупівлі та описуючи технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", виникає питання про застосування виразу "або еквівалент". У зв'язку з цим Замовник або не виконає належним чином забезпечення державного оборонного замовлення (отримавши еквівалент) або порушить Закон.
Відповідь
26.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5028 / 5043
При наданні еквівалентного товару чи потрібно надати сертифікат відповідності, чи достатньо заповнення технічної специфікації? В разі якщо потрібний сертифікат відповідності, то ким він повинен бути виданий?
Відповідь
28.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6370 / 6509
Тендерним комітетом заплановано закупівлю маммографічної системи, чи буде порушенням з боку тендерного комітету ДО ОГОЛОШЕННЯ процедури зробити запити на фірми, які займаються продажем маммографічних систем для уточнення медико-технічних вимог
Відповідь
13.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5500 / 5044
Просимо надати відповідь чи може замовник в тендерній документації передбачати вимогу до учасників про надання зразків продукції? Звертаємо увагу, що лист Мінекономрозвитку від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 “Щодо розробки тендерної документації” не містить відповідь на дане питання.
Відповідь
1 2 3 4
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2