Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.05.2024 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
107 / 108
Доброго дня! Державна установа "Територіальне медичне об`єднання МВС України по Запорізькій області" провели відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту приміщень, відкриті торги не відбулись бо не вийшов жодний з учасників. Ми заключили прямий договір з учасником, опублікували в системі прозорро та в Державній казначейській службі але вони не в змозі виконати послуги! Підкажіть які дії мої як уповноваженої особи, чи можу я заключити договір з іншими учасниками? чи тепер потрібно заново проводити відкриті торги з особливостями? Дякую щиро!
Відповідь
22.05.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
379 / 419
Чи можна скасувати процедуру закупівлі згідно пп.2 п.47 ПКМУ 1178, якщо була не правильно визначена загальна вартість закупівлі, а конкретно - не враховано послуги розподілу. В зв'язку з чим на закупівлю послуг розподілу коштів немає. Як правильно обгрунтувати причину скасування, чи це взагалі можливо?
Відповідь
20.05.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
320 / 328
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, при плануванні та закупівлі підприємства яка є критичної інфраструктури 3-4 групи. Яки закупівлі можливо проводити за Особливостями до Постанови 1178 (загальні вимоги -"порогові")? Дякуємо.
Відповідь
16.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
239 / 254
Доброго дня. Чи можливо при виникненні потреби на підприємстві, яке є підприємством критичної інфракструктури міста, зміна кількості в позиціях за специфікацією заключеного договору без зміни ціни загальної вартості договору? Наприклад було за специфікацією "Лист №1 рес. Пер. 6516V8- 2902052-000 (L=1900mm.)" в кількості 4 шт. "Лист №1 рес. Пер без шарнира 4370-2902055-011 (L=1870)" в кількості 1 шт. змінити на кількість "Лист №1 рес. Пер. 6516V8- 2902052-000 (L=1900mm.)" -2 шт. "Лист №1 рес. Пер без шарнира 4370-2902055-011 (L=1870)" - 3 шт. Загальна сума договору не міняється.
Відповідь
14.05.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
571 / 553
Постановою КМУ від 2 квітня 2024 р. № 382 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178», внесено зміни у пункт 10 Постанови №1178 від 12 жовтня 2022р. і передбачено що «Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару», з урахуванням п.29 вказаної Постанови. Пунктом 12-1 Постанови 1178 передбачено що «Замовники можуть здійснювати публічні закупівлі товарів, послуг, робіт незалежно від їх вартості шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Законом для відкритих торгів, оголошення про проведення яких оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону, та з урахуванням положень абзацу другого пункту 4, пунктів 19, 27, 43, абзацу дев’ятого пункту 44 та пункту 47 цих особливостей.», тобто без урахування пункту 29 вказаної Постанови. Просимо роз’яснити наступне питання: У яких випадках, згідно чинного законодавства, Замовник має право оголошувати ВІДКРИТІ ТОРГИ? І чи потрібно у такому разі враховувати п.29 Постанови 1178 чи не потрібно.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2