Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
593 / 587
Чи може Замовник повторно дискваліфікувати пропозицію Учасника з причин, що не були вказані у першому рішенні Замовника, щодо дискваліфікації пропозиції цього Учасника, якщо перше рішення Замовника про дискваліфікацію були успішно оскаржено Учасником в Антимонопольному комітеті України?
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
648 / 619
В ТД була вимога надати графік виконання робіт, складений відповідно до чинних Державних будівельних норм. Срок виконання робіт згідно ТД до 30.12.2021 роки Ми в складі своєї ТП надали графік виконання робіт, проте він до 31.12.2020 року. Замовник відхилив нашу ТП. Чи правомірні дії замовника?
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
523 / 539
Відкриті торги UA-2020-07-20-007005-b. В торгах приймало участь два учасника. Перший учасник не подав жодного документу на торги. Незважаючи на це, Замовник в 14год.29хв.10.08 завантажуе протокол №136,в якому визначае переможцем ТОВ"Артпостач" на підставі того, що документи від учасника були надіслані на електронну пошту Замовника і відображені у протоколі. І тільки у 17год.55хв.10.08 документи ТОВ"Артпостач"зявляються на майданчику. Питання: чи мае право Замовник на підставі вищевикладеного визначати переможцем ТОВ"Артпостач"? Чи мае перспективу звернення до АМКУ зі скаргою на підставі цих фактів?
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1491 / 1508
замовником було виявлено факт зазначення у тендерній пропозиції недостовірної інформації, а саме у Відомостях з Державного реєстру патентів України на промислові зразки значиться, що дію патенту за № 34222 припинено, але може бути відновлено за умови сплати річного збору. Даний факт вказує на надання учасником у тендерній пропозиції недостовірної інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з ч. 15 ст. 29 Закону. Даний факт вказує на надання учасником у тендерній пропозиції недостовірної інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з ч. 15 ст. 29 Закону. Схоже, що учасник пропонує для поставки годинники із запатентованим корпусом іншого виробника, а саме патент за № 32230, що є порушенням його прав інтелектуальної власності. Для Замовника існує великий ризик вилучення таких поставлених годинників, що унеможливить їх вручення та матиме наслідком тендер, що не відбувся. Звертаюсь до Вас, як до уповноваженого органу, щодо надання підтвердження інформації. Прошу надати актуальну інформацію, щодо дії патентів № 34222 та № 32230 у триденний строк, з метою проведення якісної оцінки тендерних пропозицій.
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
769 / 770
Наше підприємство здійснює закупівлю товарів і послуг у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» та просить надати роз’яснення на наступне питання, а саме: - Чи правомірними будуть дії Замовника при проведенні процедури закупівлі/спрощеної закупівлі застосовувати вимогу до Учасника прописану в Тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі: «Перевага надається платникам ПДВ ставка 20%». Оскільки при одночасній участі у закупівлі платників ПДВ та не платників ПДВ пропозиція не платників по результатам аукціону, як правило, нижче платників ПДВ. Водночас фактично Замовник в майбутньому бере на себе Податковий кредит і вартість товарів або послуг зростає на 20%, що перевищує очікувану вартість закупівлі. - Якщо дана вимога суперечить чинному законодавству то яким чином забезпечити рівну участь у закупівлі платників ПДВ та не платників ПДВ для того, щоб запропонована ціна за результатами аукціону була дійсно економічно вигідною для підприємства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2