Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
397 / 368
Доброго дня. Частиною 3 статті 17 Закону зазначено, що Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Починаючи з 03.12.2020 замовники зазначатимуть у полях системи Prozorro підстави для відмови в участі у закупівлі в електронному вигляді (йдеться про статтю 17). А учасники зможуть одразу ж в системі надавати інформацію про відповідність своєї тендерної пропозиції цим вимогам. У зв'язку з цим виникає питання: учасник в електронній системі зазначає відсутність підстав для відхилення його пропозиції відповідно до статті 17. Замовник перевіряє цю інформацію у відкритих джерелах і виявляється, що в учасника, наприклад, наявна заборгованість по сплаті податків. Як таким чином діяти? Відхиляти його відповідно до абзацу 1 пункту 1 частини 1 статті 31 Закону?
Відповідь
04.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
355 / 381
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» зі змінами під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Замовником у тендерній документації встановлено вимогу накладання електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) або кваліфікованого електронного підпису (далі - КЕП) на документи тендерної пропозиції. Учасником процедури закупівлі не накладено ЕЦП/КЕП на документи пропозиції. Статтею 31 Закону встановлено вичерпний перелік підстав для відхилення. Чинна редакція закону не містить підставу відхилення як то невідповідність пропозиції учасника вимогам документації. Проте вимога про накладення ЕЦП/КЕП міститься у чинному законодавстві України та відповідно відображена у тендерній документації. Питання: за якою підставою визначеною статтею 31 Закону замовник повинен відхилити пропозицію учасника у вказаному вище випадку.
Відповідь
24.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
483 / 491
Чи може Замовник повторно дискваліфікувати пропозицію Учасника з причин, що не були вказані у першому рішенні Замовника, щодо дискваліфікації пропозиції цього Учасника, якщо перше рішення Замовника про дискваліфікацію були успішно оскаржено Учасником в Антимонопольному комітеті України?
Відповідь
20.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
552 / 550
Чи може бути накладений штраф на замовника за невідхилення тендерної пропозиції , яка підлягала відхиленню при проведенні спрощеної закупівлі?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
523 / 536
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник в тендерній документації встановив вимогу щодо необхідності підтвердження учасниками в складі їх тендерної пропозиції відсутності підстав для відмови згідно п. 5, 6, 12 частини 1 та частини 2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) в довільній формі (у вигляді довідки). Учасник процедури закупівлі не підтвердив таку інформацію у спосіб визначений тендерною документацією. Питання: На підставі якої норми Закону Замовник повинен/має право відхилити тендерну пропозицію такого учасника, якщо статтею 31 Закону такої підстави не передбачено?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2