Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4136 / 4091
поясніть, чи має право замовник після оцінки наданих тендерних пропозицій переносити дату аукціону на сім днів раніше? (наприклад: оголошення протоколу розгляду тендерних пропозицій 01.03.2018, дата аукціону 11.03.2018, пізніше дату перенесено на 04.03.2018)
Відповідь
02.02.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4572 / 4445
Доброго дня. За результатами аукціону відкритих торгів, ціна за одиницю товару склала 28,232 грн. Чи потрібно таку ж ціну зазначати у тендерній пропозиції переможця, яка ціна за одиницю має бути зазначена в договорі, і як практично має відбуватись постачання товару?
Відповідь
31.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4330 / 4011
У разі закупівлі товарів та послуг, вартість яких перевищує 133 тисячі євро, електронний аукціон проводиться лише після проведення оцінки відповідності тендерних пропозицій технічним вимогам та кваліфікаційним критеріям. Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Проте, з моменту фактичного опублікування тендерної документації до моменту проведення електронного аукціону щодо предмета закупівлі, вартість якого перевищує 133 тисячі євро може пройти досить великий період часу (20 робочих днів для оцінки відповідності Учасника публічних закупівель кваліфікаційним та технічним вимогам та додатково 5 днів з моменту опублікування протоколу розгляду тендерних пропозицій), що істотно може вплинути на зміну ринкової ціни на товари, які виступають предметом закупівлі. Суть питань: 1. Чи зобов’язані адміністратори електронної системи закупiвель «ПРОЗОРРО» за умови здійснення закупівлі товарів та послуг, очікувана вартість яких перевищує 133 тисячі євро у відповідності до ч.4 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлювати дату проведення електронного аукціону, виходячи із законодавчо визначеного максимального строку для початку його проведення? 2. Чи вправі Учасники публічних закупівель за умови участі у закупівлі, предметом якої виступають товари та послуги, вартість яких перевищує 133 тисячі євро, до моменту проведення електронного аукціону подавати тендерні пропозиції без визначення остаточної ціни закупівлі та формувати остаточну ціну предмета закупівлі безпосередньо перед проведенням електронного аукціону? 3. Чи вправі Учасники публічних закупівель у порядку, встановленому ч.5 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі», ініціювати зміну або відкликання тендерної пропозиції до моменту проведення електронного аукціону?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4837 / 4822
Відповідно до статті 28 Закону, у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п'ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Замовник розглянув тендерні пропозицій та визначив відповідність на 20 (двадцятий) робочий день (початок відліку – наступний робочий день за кінцевою датою подання тендерних пропозицій). Просимо надати роз’яснення:коли замовник повинен оприлюднити протокол розгляду тендерних пропозицій: в цей 20 (двадцятий) робочий день, чи на наступний? Питання пов’язане з наступним: тендер: UA-2016-10-27-0001182-b, кінцевий строк подання пропозицій: 12.12.2016, після оприлюднення оголошення системою призначено аукціон на 17.01.2017. 20 (двадцятим) робочим днем є 11.01.2017, згідно приписів статті 10 Закону протокол розгляду пропозицій можливо оприлюднити 12.01.2017, тоді аукціон мав би бути призначеним на 18.01.2017, а не на 17.01.2017 ( тобто, при розміщення оголошення система призначила аукціон без урахування дозволеного строку на оприлюднення протоколу розгляду).
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4837 / 4658
Учсник - ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», КОД ЄДРПОУ 34298194 Замовник - ККП "Маріупольтепломережа", Номер закупівлі UA-2016-11-18-000972-c Питання: Чи правомірно Замовник відхилив тендерну пропозицію, посилаючись на те, що після аукціону Учасник повторно загрузив на веб-сайт змінену цінову пропозицію у відповідності до результатів аукціону? Дякуємо.
Відповідь
1 2 3 4
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2