Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3106 / 3043
Добрий день. Відповідно до наказу Мінекономіки від 14 грудня 2020 року № 2628 "Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції "необхідно указувати категорію юридичної особи. З категорією бенефіціару (Замовника) все ясно.Підскажить, будь ласка, як визначити категорію принципала(Учасника)?
Відповідь
14.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3799 / 3768
Відповідно до п. 1) ч. 1 ст.9 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), однією із основних функцій Уповноваженого органу є розроблення і затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання Закону та регулювання державної політики у сфері закупівель. Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (далі - Уповноважений орган) був виданий наказ від 14.12.20 № 2628 (далі – наказ), яким відповідно до абз.10 п.11 ч.1 ст.9 Закону затверджено Форму і Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції. Підприємства Групи Нафтогаз є одними з найбільших замовників України за кількістю та сумами закупівель, учасниками яких є як резиденти України, так і нерезиденти. Успішне проведення закупівель НАК «Нафтогаз України», яке входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, АТ «УКРТРАНСГАЗ», АТ «Укргазвидобування», та іншими підприємствами Групи Нафтогаз, є запорукою безперебійної діяльності: розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, зберігання нафти і газу, а також постачання природного й скрапленого газу споживачам. Дотримуючись принципів здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників, викладених у ст. 5 Закону, при застосуванні та дотриманні положень наказу під час підготовки та проведенні закупівель у підприємств Групи Нафтогаз виникли питання, які потребують роз’яснень та врегулювання Уповноваженим органом. У зв’язку з обмеженням кількості символів в полі "Опис (викладення питання по суті)" повний текст Листа зазначений у Вкладенні (додаткові матеріали).
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2841 / 2929
Доброго дня! Відповідно до вимог підпункту 1 абзацу 3 пункту 4, підпункту 2 абзацу 4 пункту 4 та підпункту 3 абзацу 3 пункту 4 розділу Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, затверджених Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628 у реквізитах банківської гарантії зокрема, зазначається категорія юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, гаранта, принципала, бенефіціара. Просимо надати відповідь - до якого нормативного документу звернутися для визначення цих категорій та яку інформацію необхідно зазначити у реквізитах гарантії.
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3402 / 3351
Шановні, прошу надати консультацію з наступного питання. Відповідно до Вашого наказу 14.12.2020 № 2628 у назві валюти, у якій надається гарантія, зазначається валюта, у якій надається гарантія, та її цифровий і літерний код відповідно до Класифікатора іноземних валют та банківських металів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 04 лютого 1998 року № 34. В наказі № 34 немає цифрового та літерного коду гривні. Тобто, якщо в наказі № 34 не зазначено цифрового та літерного коду гривні виходить, що замовники не вправі вимагати надання гарантії в гривні?
Відповідь
06.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3065 / 3100
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення які мають бути дії банку-гаранта у випадку, якщо вимоги до гарантії, вказані в тендерній документації, відрізніються від вимог та форми тендерно гарантії, що затверджені Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 14 грудня 2020 року N 2628. Чи має право (і чи повинен) банк -гарант вносити додаткову інформацію в форму тендерної гарантії?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2