Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.12.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8960 / 8551
У 2017 році з ПАТ "Укртелеком" було укладено договори про надання телекомунікаційних послуг (центральний апарат та вісім філій ПАТ "Укртелеком" в областях). Загальна сума укладених договорів перевищила 50 тисяч гривень, у зв'язку з чим звіти про укладені договори оприлюднено в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Поясність, будь ласка, як продовжити дані договори на 2018 рік, враховуючи технічну можливість оприлюднювати додаткові угоди, які укладені лише з причин, що зазначені в частині 4 та частині 5 статті 36 Закону?
Відповідь
12.09.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8195 / 7666
Договір укладений за результатами відкритих торгів. Чи можна внести зміни чи доповнення щодо місця поставки товару: "За погодженням між сторонами поставка товару може здійснюватися на умовах DDP- приоб'єктний склад Покупця в Україні.Місце знаходження приоб'єктного складу зазначається Покупцем у заявці на поставку товару". При цьому, прошу надати роз'яснення чи потрібно публікувати дані зміни в системі публічних закупівель "PROZORRO", і на які норми чинного законодавства спиратися. Дякую за розуміння і співпрацю.
Відповідь
18.05.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8605 / 8595
Доброго дня. Надайте роз'яснення по наступному питанню: за результатами тендеру було укладено договір, в результаті виконання договору відбулися зміни, про що замовник розміщує повідомлення про внесення змін до договору відповідно до статті 10 закону "Про публічні закупівлі", коли вносимо відповідне повідомлення, система потребує завантаження документа змін, проте що це за документ не відомо, так як немає жодних роз'яснень, а також обов'язку відповідно до законодавства завантажувати подібні документи. Яким чином бути Замовнику?
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7824 / 7318
Державне підприємство "Бердянський морський торговельний порт", відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону "Про публічні закупівлі" (далі Закон), просить надати відповідь щодо застосування законодавства у сфері закупівель. 1) Відповідно до ст.10 Закону Замовник оприлюднює протягом трьох днів з дня внесення змін повідомлення про внесення змін до договору. У формі повідомлення про внесення змін до договору, затвердженого наказом МРТУ від 22.03.2016  № 490, передбачено тільки випадки для внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною четвертою статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі". Чи повинен Замовник оприлюднювати повідомлення про внесення змін до умов договору при зміні не істотних, а інших умов договору? Обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель на електронному майданчику не передбачають публікацію повідомлення про внесення змін до договору у інших випадках. З повагою.
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
10633 / 10490
Відповідно до частини 7 Прикінцевих положень Закону України від 25.12.2015 № 922 «Про публічні закупівлі» - «Процедури закупівель товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону». Тобто, замовник має право дію договору про закупівлю, укладеного на початку 2016 року згідно з Законом України «Про здійснення державних закупівель», продовжити на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в вищезазначеному договорі, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Тоді ми повинні вже після 01.01.2017 оприлюднити Повідомлення про внесення змін до договору та Звіт про виконання договору на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель tender.me.gov.ua, який з 01.01.2017 не буде приймати ніяких повідомлень. До того ж, з 01.01.2017 втрачає чинність і наказ Мінекономрозвитку від 15.09.2014 № 1106 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель». У своїх відповідях на численні запитання замовників з цього питання Ви відповідаєте узагальнено та направляєте до листа від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 «Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю», розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc Чи правильно я зрозуміла, узагальнюючи інформацію з листів Мінекономрозвитку від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 «Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю» та від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 «Щодо застосування законодавства у сфері закупівель»: - замовники мають право продовжити дію договору про закупівлю, укладеного на початку 2016 року згідно з Законом України «Про здійснення державних закупівель», на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в вищезазначеному договорі, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку; - повідомлення про внесення змін до зазначеного договору та звіт про його виконання не потрібно ніде оприлюднювати?
Відповідь
1 2 3 4
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2