Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.10.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
855 / 846
Згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, який було затверджено Наказом Мінекономрозвитку України від 23 грудня 2015 року N 1749, «Управлінські послуги» (код ДК 021:2015:79420000-4) може бути предметом державних закупівель. Прошу надати роз’яснення з наступного питання: - Чи може Юридична особа приватної форми власності, у якої основним видом діяльності є "Консультування з питань комерційної діяльності й керування" (КВЕД 70.22), надавати такі послуги відповідно до коду ДК 021:2015:79420000-4 "Управлінські послуги"?
Відповідь
12.10.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
816 / 811
В тендерній документації в технічній частині Замовник написав, що "Кошторис повинен бути розрахований згідно Кошторисних норм України "Настанови з визначення вартості будівництва" зі змінами", більше ніяких документі не вимагає, окремого переліку не має. Чи потрібно подавати будь-які кошторисні документи в такому разі? Адже тендер на 11 млн.грн. капіатльний ремонт. Чи буде вірно, якщо Учасник не подасть жодного документа, окрім форми "Тендерна пропозиція" де буде вказана лише ціна.
Відповідь
07.09.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1333 / 1333
Відповідно до п.3 ч.2 ст.22 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що у тендерній документації зазначаються такі відомості: ...."інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону;". У разі якщо, в тендерній документації зазначити предмет закупівлі технічні та якісні характеристики якого відповідають відповідному стандарту (наприклад ГОСТ, ДСТУ тощо), який є у відкритому доступі, з додаванням виразу або "еквівалент" чи обов'язково повинна бути у складі тендерної документації додатково технічна специфікація.
Відповідь
08.08.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
828 / 829
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Чи має бути переклад офіційно завірений бюро перекладів?
Відповідь
03.08.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1134 / 1124
Чи має право замовник під час оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю робіт разом з тендерною документацією розміщувати в електронній системі закупівель іншу інформацію, зокрема, експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2