Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
468 / 489
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи потрібно звітувати в прозоро договір про закупівлю за спецфонд (пенсійні кошти)?
Відповідь
19.10.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1152 / 1156
У зв'язку із встановленням на території України надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов'язаної із відсутністю постачання природного газу (протокол засідання експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12.10.2021 року № 15/09-21) ТОВ "ГК"Нафтогаз Трейдинг" було розроблено проект договору (затверджений постановою КМУ від 11.10.2021 року № 1234-р) на закупівлю природного газу для бюджетних організацій на 2021/2022 рік за переговорною процедурою. Оскільки на майданчику PROZORRO неможливо створити процедуру закупівлі без прив'язки до річного плану, а річний план не може бути створено на період більше ніж рік, а також, відсутня можливість привязати до закупівлі декілька рядків плану. Яким чином оприлюднити переговорну процедуру закупівлі?
Відповідь
30.09.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1035 / 1060
Прошу Вас допомогти з визначенням стосовно питання Частиною 1 статті 22 встановлено, що; Тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення конкурентних процедур закупівель в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель. Тендерна документація не є об’єктом авторського права та/або суміжних прав. Замовники під час оголошення закупівлі додають файли вимог тендерної документації в яких згідно 14 пункту 2 частини статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник повинен в тендерній документації вказати кінцевий строк подання тендерних пропозицій. В той же час відповідно пункту 2 ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів. Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Відповідно під час внесення замовником змін до тендерної документації вносяться зміни і в частині вказання строків подання пропозицій. В зв’язку з усім зазначеним чи допускається у електронних файлах тендерної документації у частині вказання кінцевих строків надання пропозиції використовувати вислів згідно оголошення про проведення закупівлі, чи вказання зазначеної дати є обов’язковим і підлягає зміні (з додаванням електронного файлу у новій редакції)? Питання є актуальним позаяк при внесенні змін до окремих додатків замовники вносять зміни й до файлу загальних вимог. Хоча ця зміна не впливає на інші вимоги. А у випадку неодноразового внесення змін до додатків викладених у окремих електронних файлах накопичуються файли що не мають жодних змін щодо інших вимог, а інформація про продовження терміну подання пропозицій автоматично відображається системою.
Відповідь
24.09.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1213 / 1222
Чи є обов'язковою для виконання державним підприємством вимога 4(1) Постанови КМУ від 16.12.2020р. №1266 "Про ефективне використання державних коштів" в частині оприлюднення обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру державного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті?
Відповідь
31.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1304 / 1300
Просимо надати роз*яснення щодо виникнення технічної (механічної) помилки при формуванні звіту про результати проведення процедури закупівлі (відкриті торги) , допущену при внесенні інформації при формуванні звіту про результати проведення процедури закупівлі, а саме в частині суми, визначеної в договорі про закупівлю. Зформована сума ПДВ у звіті (в електронній системі) не відповідає сумі ПДВ у договорі. При цьому, сума ПДВ у договорі є вірною. Як вийти з цієї ситуації? Заздалегідь вдячні Вам за увагу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2