Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5208 / 5626
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступних питань: 1. Якщо сума конкретної закупівлі по товару складає 30 тис грн, але на рік передбачено за даним ДК 130 тис. грн - яким чином проводити дану закупівлю на 30 тис грн- шляхом запиту цін або шляхом закупівлі через кошик (у конкретного постачальника) ? 2.   Закупівля складається з декількох позицій (наприклад, бензин (40 тис) та дизельне паливо (40 тис). Загальна сума закупівлі становить 80 тис. Враховуючи те, що провести запит цін на декілька позицій неможливо, яким чином проводити закупівлю :  шляхом запиту цін або шляхом закупівлі через кошик (у конкретного постачальника) ? *у разі якщо можна провести через кошик, там є можливість закупити декілька товарів одразу (у одного постачальника). таким чином закупівля через кошик буде на суму 80 тис грн. Чи не виникне запитань від контролюючих органів. (edited) 3. Чи потрібно робити звіт про виконання договору та оприлюднювати повідомлення про внесення змін у разі проведення закупівлі шляхом запиту цін пропозицій? 4. Чи розповсюджується ст.41 щодо причин внесення змін до договору на закупівлі шляхом запиту цін? *У разі, якщо ні, то замовник може вносити зміни до договору по будь-яких причинах, навіть збільшення суми договору, збільшення обсягу товару і т.д.? 5. Чи можна укласти прямий договір з постачальником та оприлюднити звіт, у разі якщо закупівля шляхом запиту цін не відбулася 2 рази? 6. Чи може замовник в закупівлі шляхом запиту цін вказувати конкретну торговельну марку або виробника ? По аналогії зі спрощеними - там Закон дозволяє це робити.
Відповідь
15.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3994 / 3961
Доброго дня. Надайте роз'яснення, по такій ситуації. Як правильно оформити звіт про укладений договір (до 50 тисяч), якщо самі закупівлі є не запланованими, та кожного місяця відбувається закупка на певну суму (сума не перквищує 50 тисяч за кожним окремим кодом ДК). Чи можливо в такому разі не укладати кожного разу договір з постачальником, а вказувати рахунок-фактуру?? Чи все таки, потрібний новий договір на кожну незплановану закупку.
Відповідь
04.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3992 / 4124
Доброго дня. чи потрібно реєструвати на ПРОЗОРО тристоронні договори на виконання проектних робіт, де замовником виступає відділ, а інвестором - приватна особа
Відповідь
25.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3510 / 3505
Доброго дня! Виникла така ситуація: 03.02.2021 заключено договір на розподіл природного газу на суму 96тис. прямим договором (як з природнім монополістом). із 01.03.2021 долучаємо одну точку, у зв'язку з чим збільшується сума договору на 6835,2грн. Питання: чи треба цю додаткову угоду показувати на майданчику? якщо так, то яку причину вказувати? Як тоді із планом бути?
Відповідь
24.02.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4016 / 4158
Доброго дня! Надайте роз'яснення по наступному питанню: Підприємство закуповує послуги мобільного зв'язку в ПрАТ "Київстар" за власні кошти підприємства. ПрАТ "Київстар" виставляє рахунок на оплату 30(31)числом, тобто останнім днем місяця та відправляє Замовнику в програмі Medoc 5-6 числа наступного місяця. Відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" - звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель публікується протягом трьох робочих днів з дня укладання договору про закупівлю. Надайте пояснення, в даній ситуації, від якої дати рахувати замовнику строк на публікацію звіту: 1)від дати отримання рахунку Замовником? 2)від дати підписання рахунку директором? 3)від дати, яка зазначена в рахунку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2