Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.04.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
421 / 406
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022, № 2120-IX платники податків, які переходять на сплату єдиного податку у 2% не можуть бути платниками ПДВ. Питання: чи є обов’язковим укладання додаткових угод до договорів надання послуг, які було укладено за результатами процедур публічних закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», з метою зазначення зміни суми договору внаслідок відміни нарахування ПДВ до вартості послуг без ПДВ для уникнення ускладнень із оплатою таких послуг органами Державної казначейської служби України та/або інших порушень законодавства України в частині публічних закупівель та використання бюджетних коштів, або достатньо лише повідомити бюджетну установу про перехід на спрощену систему оподаткування зі сплатою єдиного податку 2% та надавати в подальшому розрахункові документи вже без відображення ПДВ?
Відповідь
22.04.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
449 / 466
Замовник оприлюдних не зрозумілу кількість товарів, в електронних полях та завантажених файлах наведена різна кількість. Замовник при цьому не відповів на вимогу під час періоду уточнень На вимогу після аукціону та визначення переможця не відмінив закупівлю
Відповідь
16.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
960 / 952
Доброго дня! Чи правомірно застосовувати ст. 631 ЦКУ у договорі укладеному шляхом проведення переговорної процедури (двічі відмінені відкриті торги), адже відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" переговорна процедура не є конкурентною закупівлею? Чи правомірно застосовувати застосовувати ст. 631 ЦКУ у договорі укладеному без викоистання електронної системи ( закупівлі до 50 тисяч гривень)? Дякую.
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
418 / 457
У лютому 2022 року донараховуємо заробітну плату у зв'язку з підвищенням посадових окладів державним службовцям. У тому числі донараховуємо премію у лютому 2022 р. за січень 2022 р. Премію нараховуємо і виплачуємо у місяці за поточний місяць. Як потрібно враховувати донараховану премію у лютому 2022 р. за січень 2022 р. при розрахунку відпускних? Відносити донараховану суму до січня 2022 чи враховувати донараховану суму у лютому 2022, поділивши на відпрацьовані дні січня 2022 і помноживши на відпрацьовані дні у лютому 2022? Також при перерахунку заробітної плати у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу через тимчасову непрацездатність, до якого розрахункового періоду віднести відмінусовану премію (нараховується і виплачується у місяці за поточний місяць) до місяця, в якому її відмінусували чи до місяця, за який її відмінусували?
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
755 / 766
Головне управління ДСНС України у Закарпатській області (далі – Головне управління) реалізує проєкт “Синхронзація управління протидії надзвичайним ситуаціям у прикордонному регіоні” (СOMAND) (реєстраційна картка проєкту № 4875), що здійснюється за фінансової̈ підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва ПТС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У рамках реалізації проєкту Головне управління має намір проводити міжнародний тендер на закупівлю обладнання, вартість якого перевищує 300 тисяч євро. Проведення даної закупівлі регламентується вимогами ENI CBC IR та вимог Регламенту Комісії (ЄС) від 18 серпня 2014 року № 897/2014, в якому викладено правила реалізації програм прикордонного співробітництва, що фінансуються згідно з Регламентом (ЄС) № 232/2014 Європейського Парламенту і Ради від 11 березня 2014 року про загальні положення Європейського інструменту сусідства та передбачають створення Тендерного комітету. Національне законодавство, зокрема, Стаття 11 Закону України “Про публічні закупівлі”, натомість, передбачає призначення уповноваженої особи, що суперечить правилам ENI CBC. Водночас Стаття 32 Закону України “Про публічні закупівлі” передбачає відміну електронною системою закупівель у відкритих торгах у разі участі менше двох учасників, що суперечить правилам ENI CBC, якими вимагається забезпечення відповідної конкуренції участь у тендері не менше 4 учасників. Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення двозначного або помилкового трактування, прошу розглянути та надати роз’яснення щодо даних питань. Заздалегідь вдячний за порозуміння та співпрацю.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2