Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.02.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
846 / 874
Прошу надати роз'яснення чи поширується дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на закупівлі, які здійснюються підприємтсвами, які належать до структури Укроборонпрому та є в переліку,затвердженому постанвою КМУ №83 від 04.03.2015? Чи оприлюднюють такі підприємства інформацію про закупівлі відповіднодо до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
08.02.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
689 / 705
1. У разі здійснення закупівлі та продажу товарів комунальним підприємством за власні кошти, чи обов’язково зазначену господарську операцію здійснювати через публічні закупівлі в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Чи має право комунальне підприємство оголошувати публічну закупівлю одного виду закупівлі, більше одного разу на рік, за умови виконання грошових зобов’язань за рахунок власних коштів отриманих від підприємницької діяльності? 3. Чи має право комунальне підприємство оголошувати повторну публічну закупівлю та збільшувати її вартість, щодо того ж виду товару/продукції, у разі неможливості поставки продукції/товару постачальником, через зростання вартості на товар/продукцію?
Відповідь
29.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
901 / 966
Нашому підприємству фізичні-особи підприємці надають послуги із лісозаготівлі, трелювання лісу деревини, садінню лісу, доповнення лісових культур і формування й оздоровлення лісів. З ними укладаються договори послуг на 1 -н рік. Сума договору буває різною і іноді за півроку перевищує 1,5 млн - 2 млн. грн. Чи обов'язково нашому підприємству здійснювати та проводити закупівлю товарів, робіт і послуг через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель в розумінні ст. 2 та ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо наше підприємство хоч і є державним, але відповідно до Статуту здійснює самостійно комерційну діяльність і не виконує функції держзамовлення.
Відповідь
21.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
820 / 796
Державне підприємство "Відновлення Східних регіонів" (ЄДРПОУ 44615200) є юридичною особою публічного права - державним унітарним підприємством і діє як державне комерційне підприємство, засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Згідно із Статутом підприємство утворене з метою реалізації на комерційних засадах на прилеглих до тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя інвестиційних, інфраструктурних, соціально-економічних, гуманітарних та культурних програм, проектів і заходів для відновлення і розвитку на таких територіях. Джерелом формування фінансових ресурсів Підприємства є дохід від провадження господарської діяльності. Бюджетних коштів підприємство не отримувало, не отримує та не планує отримувати. Виходячи із цього, прошу надати роз'яснення чи є державне підприємство "Відновлення Східних регіонів" замовником в розумінні п.3, ч.1, ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
18.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
767 / 763
За окремим додатком до річного плану закупівель, Товариством заплановано придбати послуги, на які чинні вимоги Закону не поширюються, а саме, з охоронної діяльністю офісу та забезпечення кібербезпеки офісу та об’єкту на газовому родовище, які виконуються чи надаються на користь замовника або групи замовників афілійованим підприємством виключно для забезпечення діяльності такого замовника або групи замовників в окремих сферах господарювання, також заплановано закупівлю послуг із розподілу електроенергії та транспортування газу через газотранспортну систему України, ціни (тарифи) на які затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються у порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах - якщо Замовник належить до окремої сфери господарювання, а саме, видобуток природного газу, та проводить закупівлю послуг у афілійованого підприємства за предметом закупівлі, який не належить до функціонування цієї окремої сфери господарювання, то який порядок застосовування такої норми згідно із Законом у зазначених закупівлях та інших? - у закупівлях послуг з розподілу електроенергії та транспортування газу через газотранспортну систему України ціни (тарифи), які затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються у порядку, встановленому зазначеними органами, чи можливо віднести їх до вимог пункту 5 частини 6 статті 3 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2