Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1690 / 1641
Для проведення капітального ремонту приміщення амбулаторії проводилась спрощена закупівля робіт з капітального ремонту. За єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 454530007 капітальний ремонт і реставрація. Предмет: капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів (відповідно до п.27 ст.1 Закону "Про публічні закупівлі") Оскільки очікувана вартість робіт перевищує 300 000грн. обовязковим є отримання експертного висновку кошторисної частини технічної документації. Оскільки ремонтні роботи не передбачали реставрації, нами отриманий експертний висновок щодо кошторису капітального ремонту без зазначення словосполучення "...і реставрація". Чи є в даному випадку яке-небудь порушення і чи можна приступати до виконання робіт з капітального ремонту приміщень за наявності експертного висновку кошторисної частини технічної документації щодо капітального ремонту?
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1589 / 1502
Ми замовляли проект та експертний звіт проекту.Їх виготовили з такою назвою: '' Капітальний ремонт по встановленню автоматичної пожежної сигналізації, системи автоматичного оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі в приміщеннях гуртожитку ОНМА ім.А.В. ї за адресою: _________________ '' Підкажіть будь ласка я не можу визначитись с предметом (назвою) тендера по цій закупівлі. У мене є 2 варіанти назви (предмету) тендера. КЕКВ: 3210 — Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) 1 варіант:'' Встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи автоматичного оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі в приміщеннях гуртожитку ОНМА ім.А.В. ї за адресою: _________________ (ДК 021:– 51700000-9: Послуги зі встановлення протипожежного устаткування) '' Та визначаю, що це- 1послуга 2 варіант(чітко по назві проекту та експертного звіту, але виходить інший код ДК(на мій погляд він не відповідає предмету закупівлі): '' Капітальний ремонт по встановленню автоматичної пожежної сигналізації, системи автоматичного оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі в приміщеннях гуртожитку ОНМА ім.А.В. ї за адресою: _________________ '' (ДК 021:2015 - Тут https://dk21.dovidnyk.info/index.php?rozd=4545 про ℹ ДК 021:2015 ℹ45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація) ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», Тоді визначаю, що це-1 робота. Я притримуюсь, що вірно відображує предмет закупівлі саме 1 варіант, але його назва не відповідає назві проекту та назві експертизи. З іншого боку Замовник визначає предмет закупівлі. Порадьте чи не буде порушенням якщо ми при оголощенні тендеру визначимо назву по 1варіанту. І головне ми не можемо визначитись чи це послуга???(і тоді буде 1 варіант) чи це робота ????(тоді буде 2 варіант) З повагою, Світлана тел 0972729352
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1866 / 1986
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка технічний та авторський нагляд чи являються супутніміи послугами у здійснені капітального ремонту (зазначені у проектно-кошторисній документації) та чи можна укласти прямі договори на будь-яку суму (з обов'язковим опублікуванням звіту про договір про закупівлю враховуючи п.27 ч. ст.1 Закону України "Про Публічні закупівлі" роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт та на які норми закону опиратись в обгрунтуванні до застосування звіту про договір про закупівлю???
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1973 / 1920
Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону України «Про здійснення публічних закупівель» за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм тощо. Роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт;  Отже, виготовлення проектно-кошторисної документації, геологорозвідувальні, проектні роботи, експертиза проектної документації, здійснення технічного, авторського наглядів та інші «супровідні» послуги по одному об’єкту є різними видами робіт та окремими предметами закупівель. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники мають керуватися даними кошторисного розрахунку на весь об’єкт будівництва. Зведений кошторисний розрахунок – це кошторисний документ, який визначає повну вартість будівництва, враховуючи кошторисну вартість будівельних робіт, витрати на придбання устаткування, меблів та інвентарю, а також інші витрати. Враховуючи наведене вище, якщо супровідні роботам послуги по будівництву включені до зведеного кошторисного розрахунку, та вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт по будівництву, то такий предмет закупівлі належить до робіт. Предмет закупівлі в обов’язковому порядку має бути відображений у річному плані закупівель та додатку до нього . У зв’язку із цим у Замовника виникає питання, чи об’єднуються (сумуються) за одним кодом «інші супроводіні послуги» по різним об’єктам будівництва в один? Як відобразити у плані закупівель, що послуги , які йдуть за одним кодом, але вони відносяться до різних об’єктів будівництва . Зазначаємо, що вартість супровідних послуг, у конкретному випадку – послуги з консультування у сфері (Консультаційної підтримки щодо розроблення звіту з оцінки впливу на довкілля та проходження процедури ОВД (ДК 021:2015 90710000-7 Екологічний менеджмент), не перевищує 50 тис грн.
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1953 / 1926
Доброго дня! Оголосили закупівлю "Капітальний ремонт кранової установки вантажного автокрана марки ЗИЛ-133ГЯ (КС-3575)", ДК321:2015:50100000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування моторанспортних засобів і супутньогог обладнання", вартістю предмета закупівлі 480000,00 гривень (КЕКВ 3132 "Капітальний ремонт інших об'єктів" процедурою закупівлі - відкриті торги. Чи правильно визначений предмет закупівлі як послуга?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2