Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
495 / 529
Чи зобов'язане Казенне підприємство здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі", ящо: -підприємство не є розпорядником або одержувачем бюджетних коштів; -майно підприємства є державною власністю і закріплюється за ним на праві оперативного управління; -підприємство створено з метою здійснення виробничо-господарської, комерційної, посередницької та іншої діяльності для отримання прибутку та реалізації економічних, соціальних інтересів.
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
518 / 576
Доброго дня! Нами було проведено закупівлю бензину без використання ЕСЗ. Закупівля проводилась за додатковою угодою на умовах передоплати. Передбачене на час укладення додаткової угоди планове бюджетне фінансування закладу не було надано, виникла кредиторська заборгованість. Після надання фінансування на день отримання талонів на бензин змінилась ціна за 1 л. Договір було опубліковано нами у системі одразу після укладення. Чи можливо укласти додаткову угоду до додаткової угоди? Чи потрібно відображати дані зміни у системі? Яким чином?
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
526 / 566
Може бюджетна установа до затвердження кошторису на наступний рік оприлюднювати спрощені закупівлі на продукти харчування на потреби 2021 року? Якщо так то в яких нормативних документах це прописано?
Відповідь
29.10.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
589 / 570
Підкажіть,будь-ласка, коли потрібно оприлюднити звіт про виконання договору по COVID закупівлях(3 дні чи 20 днів) і чи буде порушенням в один день оприлюднити річний план та звіт про укладений договір( 48 годин не дотримуватись).
Відповідь
29.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
548 / 578
Учасник визначив кваліфікаційний критерій конфіденційною інформацією. Згідно ст. 31 його має бути відхилено. Чи можна дати такому учаснику 24 год. на виправлення невідповідності?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2