Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.07.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1117 / 1158
Чи можна збільшити ціну за одиницю товару до 10 відсотків, не змінюючи суми договору в будь-який день в проміжку, від дня наступного після укладення договору до 90 днів? п.2 ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
05.07.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1240 / 1198
Чи повинне Замовник скасувати торги, якщо у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі звернулися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі, але відповідь не була надана?
Відповідь
05.07.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1082 / 1054
Головне управління Пенсійного фонду України просить надати роз’яснення щодо порядку оприлюднення інформації правонаступником за договорами, укладеними за результатами проведених публічних закупівель, а саме. У поточному році, на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 925 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», яка набула чинності 14 жовтня 2020 року проводиться реорганізація деяких територіальних органів Пенсійного фонду України в Донецькій області шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, яке є правонаступником усіх прав та обов’язків реорганізованих управлінь. Просимо дати відповідь яким чином правонаступник за договорами про закупівлю, укладеним за результатами проведених публічних закупівель, повинен оприлюднювати інформацію про внесення змін до таких договорів та звітувати про їх виконання в електронній системі закупівель на веб-порталі уповноваженого органу?
Відповідь
02.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1200 / 1317
Доброго дня. Законом України "Про публічні закупівлі" визначено, що дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України. ПКМУ 225 від 20 березня 2020 р. № 225 "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України" визначено перелік товарів робіт і послуг закупівля яких здійснюється за Порядком затверджених цією постановою. Виходячи зі змісту закону і постанови замовник не МОЖЕ здійснювати закупівлі предмету закупівлі які є в Переліку а ЗОБОВЯЗАНИЙ так як дія закону "Про публічні закупвлі" на такі товари, роботи або послуги не діє. Імперативна диспозиція статті. Станом на сьогодні в лікарні немає хворих на COVID-19, але існує потреба зкупівлі виробів медичного призначення які зазначені у Переліку. Як саме лікарні закупити, наприклад, шприци? адже закон не діє в такому випадку. Проводити спрощену закупівлю чи відкриті торги за таким предметом закупівлі в розрізі ч.2 ст. 19 Конституції України немає правових підстав.
Відповідь
02.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1361 / 1436
Доброго дня. Оголошена вартість закупівлі 85000,00грн, внаслідок торгів договір заключено на 55000,00грн. Чи можна за залишок коштів купити той самий товар? І яка процедура? Чи можна прямий договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2