Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6700 / 6773
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6120 / 6031
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), оголошення № UA-2016-11-18-001303-c, Головний сервісний центр МВС (далі – ГСЦ МВС) у листопаді 2016 року розпочав процедуру закупівлі товару за предметом: «Машини обчислювальні, частини та приладдя до них – за кодом ДК 016:2010 – 26.20.1 (лазерні принтери – за кодом ДК 021:2015 – 30200000-1), (пристрій для друку)». Кінцевий строк подання тендерних пропозиціє становив 05.12.2016 об 10 год. 00 хв. 25.11.2016 об 09 год. 32 хв. фізична/юридична особа звернулось із питанням щодо вищевказаної закупівлі, а саме: «24.11.16 у Вас був аналогічний аукціон UA-2016-11-07-001314-c Ця закупівля є повторною від того аукціону чи Ви додатково закупаєте ще 300 од БФП ?». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення щодо тендерної документації та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. За думкою ГСЦ МВС, вищевказане звернення не є по суті запитанням по роз’ясненню щодо тендерної документації та Замовник не повинен надавати та оприлюднювати роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. ГСЦ МВС 30.11.2016 об 17 год. 49 хв. через Кабінет на авторизованому електронному майданчику «Е-tender» (адреса в мережі Інтернет – https://bid.e-tender.biz/) в електронній системі закупівель «Prozorro» намагався надати відповідь на звернення, але електронна система закупівель «Prozorro» не прийняла нашу відповідь, та система надала наступне роз’яснення: «Увага! Виникли помилки експорту відповіді до ЦБД». Прошу врахувати, що ГСЦ МВС своєчасно надавав відповідь на звернення в електронній системі закупівель «Prozorro». Прошу надати роз’яснення: - щодо надання Замовником відповідей на звернення фізичних/юридичних осіб, які не є по суті запитанням щодо роз’ясненню до тендерної документації; - яким чином рахується перебіг строків у нашому випадку, протягом якого Замовник повинен оприлюднити роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5293 / 5063
Звертаємось до Вас з приводу надання документів на переможця по ст. 17 Закону. Питання 1: якщо Замовник оприлюднив повідомлення про намір укладання договору в пятницю о 18.30, з якого часу починається відлік? Питання 2: Яким чином переможцю надавати документи на переможця в строк 5 днів та відправляти Замовнику, якщо довідки з МВС та податкової інспекції робляться не менш 5 днів? Питання3: Два учасника в процедурі відкритих торгів, одного відхиляють,яким чином він буде оскаржувати відхилення в АМКУ, якщо не має наміру про укладання?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6173 / 6064
Просимо надати роз’яснення щодо дії Закону України «Про публічні закупівлі» за наявності наступних обставин. Балансоутримувачами мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів є комунальні підприємства. Вказані підприємства для забезпечення мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів електроенергією здійснюють закупівлю електроенергії у постачальника-монополіста за переговорною процедурою. Департамент міської ради, як розпорядник коштів відшкодовує кошти за електроенергію для мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів. Поясніть чи буде в даному випадку відшкодування коштів за спожиту електроенергію мережею зовнішнього освітлення та світлофорними об’єктами предметом закупівлі. Яким чином розпорядник коштів повинен проводити відшкодовання коштів за електроенергію.
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8068 / 7598
Доброго дня! Прошу надати мені роз'яснення у такому питанні: Чи можна проводити тендери на Товар (наприклад пальне) щоквартально? Через великі коливання ціни на ринку, наші Учасники тільки те й роблять, що підвищують ціну перед кожним нашим замовленням товару, а от знижувати її і не думають. Для нас, як для комунального підприємства, якому доводиться дану закупівлю проводити за власні кошти, але через державні закупівлі в Прозоро, не виходить економити ніяк, навпаки, коли ціни на ринку приходять в норму і після зниження стабільно тримаються - то наші Учасники нам ціни не знижують. Для цього, на нашу думку, було б краще нам проводити дану закупівлю хоча б поквартально ( чи на півріччя) Дуже Вам дякую!!!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2