Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2900 / 2908
Доброго дня. В який термін учасник, визначений Замовником переможцем повинен завантажити цінову пропозицію за результатами аукціону?
Відповідь
27.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2884 / 3008
ДП "Морський торговельний порт "Южний" обьявив тендер ID: UA-2019-02-18-000742-b на закупівлю Електромагнітів круглих 2 шт.і вказав параметри в технічних вимогах, згідно вказаних параметрів такі магніти ДКМ165С/А-У1 виробляються в Російській Федерації на заводі ТОВ "Підіймально-транспортного обладнаня" м. Кіров Відповідно до закону України "Про санкції" від 14.08.2014р. №1644-VII можливо отримать підтверження Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з повагою Микола м. Одеса тел моб 0501902487
Відповідь
07.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2880 / 2896
Добрий день! За рішення Київської обласної Ради змінено постачальника тепла по тендерному договору (відкрити торги). Але посадови особи колишнього постачальника зникли і місце їх перебування невідомо. В договорі такий випадок не передбачено. Як розірвати догоовір у цьому випадку.
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2879 / 2843
Добрий день підкажіть будь ласка якщо замовник в тендерній документації зазначає кваліфікаційній критерій згідно ст. 16 "Довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність в учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для виконання умов договору, підписана уповноваженою особою учасника та скріплена печаткою учасника (за наявності), із зазначенням інформації щодо наявності техніки та обладнання, необхідних для виконання умов договору" Чи має учасник подати детальну інформацію про машини чи достатньо довідку в довільній формі що транспорт є в наявності у підприємця.?
Відповідь
14.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2869 / 2839
Військовою частиною проведено відкриті торги оголошення UA-2019-03-13-000444-c, після повідомлення про намір укластидоговір, учасник - переможець, по відомив, що у виробника даної продукції змінилися технічна специфікація. Оскільки п. 5 ст. 26 ЗУ ""Про публічні закупівлі" визначає, що Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Чи буде - це порушенням, якщо замовник підпише договір з учасником, який змінив технічний опис предмету закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2