Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.05.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2173 / 2145
надати роз’яснення щодо процедури закупівлі, що забезпечить виконання вимог зазначених нормативних актів.
Відповідь
26.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2234 / 2173
Підкажіть, будь ласка. Після проведення процедури відкритих торгів укладено договір з застосуванням частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України. Питання: до чого це призводить? Визнання договору недійсним, нікчемним чи визнавати торги такими, які не відбулися? Дякую.
Відповідь
25.04.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2007 / 1963
Чи застосовується Закону України "Про публічні закупівлі" до договору сервітуту на земельну ділянку, (чи потрібну розміщати в системі ProZorro договір сервітуту). Прошу надати розяснення договір сервітуту не вважається предметом закупівлі? Відповідно до абзацу шостого частини третьої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
03.04.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2024 / 2027
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи необхідно відображати у річному плані закупівель витрати, які планується здійснити за тристороннім договором, "замовником" за яким є третя особа (власник земельної ділянки), а ми є "платником". При цьому результатом виконання договору є технічна документація щодо поділу земельної ділянки,яка надається як "Замовнику" так і "Платнику".
Відповідь
02.04.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2636 / 2472
Використання пункту 7 розділу II Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016р. № 454 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» при проведенні фізкультурно-спортивних заходів, які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2