Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.02.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4270 / 4208
У відповідності з абз. 3 ч. 6 Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон) Замовник має право взяти участь у розгляді скарги, у тому числі шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу. Прошу надати роз’яснення на предмет наступного: 1)Чи існує на цей час порядок оскарження процедур закупівлі шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, або яким іншим документом регламентується (регулюється) це питання? 2)Яким чином Замовник може використати своє право взяти участь у розгляді скарги, шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, у разі відсутності такого порядку (регламенту, тощо)? 3)Чи є порушенням Закону с боку органу оскарження у разі не надання Замовнику технічної можливості взяти участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу?
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5198 / 5258
Учасника 1 дискваліфікували, він не оскаржив цю дискваліфікацію. Замовник визнав Учасника 2 переможцем. Учасник 1 подав скаргу в АМК щодо визначення переможцем Учасника 2, але свою дискваліфікацію не оскаржував, визнав що його дискваліфікували законно. У ч.1 ст.18 Закону "Про публічні закупівлі" зазначено, що скаржник (Учасник 1) має довести (обґрунтувати) порушення свого права. Чи можна вважати, що Учасник 1 має право на оскарження перемоги Учасника 2, при відсутності можливості того, що його (учасника 1)визнають переможцем? Іншими словами, оскільки Учасник 1 не оскаржив свою дискваліфікацію, чи можна вважати, що він може мати місце порушене право чи законні інтереси такої особи? https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-13-000050-b
Відповідь
26.01.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
6102 / 5509
Доброго дня. Прошу надати відповідь на наступні питання: які дії громадянина, громадські організації чи їх спілки будуть вважатися втручанням у процедуру закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"? Чи буде вважатися втручанням у процедуру закупівлі надіслання вимоги про усунення порушень виявлених при здійсненні закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
17.01.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5833 / 5671
Чи може власник майна оскаржити намір юридичної особи укласти договір на надання послуг щодо майна, яка не перебуває у неї на законних підставах ? тобто чи може бути підставою оскарження відсутність у замовника права на укладення такого договору ?
Відповідь
03.01.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5584 / 5777
Нами було вчасно оголошено процедуру закупівлі природного газу. Дану процедуру оскаржив учасник, який не був визнаний переможцем. Відповідно процедура закупівлі була заблокована, розгляд скарги відбудеться 17 січня. Постачальника газу на січень немає. НАК "Нафтогаз" відмовляється укласти договір як постачальник останньої надії, оскільки у даному випдку немає законодавчих підстав. Ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Але у нашому випадку це не є можливим, оскільки суми у 20 відсотків попереднього договору не вистачає дял забезпечення потреб на січень. Що робити у даній ситуації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2