Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.10.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
10875 / 10116
Добрий день, підкажіть, будь ласка, по наступному. В державній установі прийнято рішення здійснювати допорогові закупівлі на суму від 50 тис.грн. При закупівлі послуг з розподілу природного газу в мономоліста на суму 130 тис.грн. необхідно оприлюднювати звіт про укладений договір і скан-копію договору на електронному майданчику? При закупівлю постачання природного газу на суму 150 тис.грн. необхідно робити допорогову закупівлю через електронний майданчик, якщо в області зареєстрований лише 1 постачальник природного газу, чи можливо укласти прямий договір і оприлюднити звіт про укладений договір і його скан-копією? Дякую.
Відповідь
19.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9860 / 8945
В Україні існують комунальні підприємства, створені місцевими радами. В оперативне управління таким комунальним підприрємствам передані адміністративні будівлі. Установи, в основному бюджетні, орендують у місцевих державних адміністрацій в цих будівлях кабінети для здійснення своєї діяльності. А комунальні підприємства з цими установами укладають договори на постачання послуг з утримання нерухомого майна, за якими отримують свій основний дохід. З набранням чинності Законом України "Про публічні закупівлі" введено проведення допорогових закупівель, використання електронної системи закупівель (ч.1 ст.2). Розмір оплати за договорами на постачання послуг з утримання нерухомого майна в основному перевищують 50 тис. грн на рік, а в деяких випадках і дорівнюють або перевищують 200 тис. грн на рік. Внаслідок чого виникають наступні питання. Яким чином комунальним підприємствам укладати зазначені договори? Чи обов'язково проводити допорогові закупівлі з використання електронної системи? Чи є законним проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про пцблічні закупівлі" - "відсутность конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи", оскільки лише у комунального підприємства є право оперативного управління адміністративними будівлями на підставі рішення місцевої ради?
Відповідь
19.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11578 / 11007
Добрий вечір, допоможіть розібратися в ситуації. Нами була оголошена закупівля автозапчастин на 2.5 млн. грн. Тендерні пропозиції подали 3 учасника. Відбувся аукціон, за результатами якого було визначено переможця. Нами прийняте рішення про намір укласти договір. Вимогою нашої тендерної документації - було надання переможцем цінової пропозиції в паперовій формі. Після надання паперової цінової пропозиції нами було встановлено, що ціни за одиницю товару в декілька разів перевищують ціни, зазначені в ціновій пропозиції під час проведення аукціону. Тобто учасник свідомо занизив ціни під час подання своєї тендерної пропозиції в електронному вигляді, а вже на стадії укладення договору надав зовсім інші ціни за одиницю товару. Який алгоритм наших дій щодо відхилення цього учасника на даному етапі закупівлі - після оголошення його переможцем?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
13530 / 12755
10.08.2016 року було подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів) - закупівля не відбулась по всім лотам, в звязку з недостатньою кількістю учасників. 15.09.2016 було повторно подано оголошення на закупівлю с-г техніки(6 лотів).В результаті по одному з лотів було подано тендерні пропозиції двох учасників, по решті лотів - торги відмінені в звязку з недостатньою кількістю учасників. Чи має право Замовник проводити переговорну процедуру закупівлі по лотах, які були двічі відмінені по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10623 / 9788
Процедура відкритих торгів була ще розпочата згідно норм ЗУ "Про здійснення державних закупівель". Чи вважається дискримінаційною умовою вказання у документації з конкурсних торгів, вимогу: ціна за одиницю товару повинна відповідати ціні офіційного діллера цього товару
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2