Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3663 / 3786
Державне підприємство згідно Статуту, Положення засновником є державний орган, має майно державної власності на праві господарського відання,знаходиться на госпрозрахунку. Чи має ДП всі критерії замовника для цілей Закону України "Про публічні закупівлі"? Дякую
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3082 / 3116
Чи відноситься закупівля послуг "Укрзалізниці" до Ст.3 п.6 "товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах;"? До якого виду закупівель відноситься закупівля послуг "Укрзалізниці"?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3504 / 3477
Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратись, чи відноситься комунальне підприємство до замовників в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» згідно з п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», для яких вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень, якщо: - комунальне підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади; - засновником підприємства є селищна рада; - підприємство здійснює свою діяльність на основі і відповідно до чинного законодавства України, зокрема Господарського кодексу України, норм податкового законодавства України, рішень селищної ради; - підприємство є підпорядкованим, підзвітним і підконтрольним селищній раді; - підприємство є суб'єктом підприємницької діяльності; - майно комунального підприємства є власністю територіальної громади і закріплене за ним на праві господарського відання; - розмір статутного капіталу становить 0,00 грн.; - основними видами діяльності є: забір, очищення та постачання води (код КВЕД 36.00) та каналізація, відведення й очищення стічних вод (код КВЕД 37.00); - має ліцензію на провадження відповідної діяльності та здійснює таку діяльність згідно з рішенням сесії селищної ради, де зазначено: «Визначити виконавцем послуг з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів – комунальне підприємство «******* ВУЖКГ». Або ж до якої категорії замовників відноситься таке комунальне підприємство?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3234 / 3346
Чи є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" державне унітарне підприємство, що відповідно до полоржень Статуту діє як державіне комерційне підприємство та засновано на державній власності (100%) враховуючи положення статті 2 вищезаначеного статуту? Метою діяльності відповідного підприєхмства відповідно до Статуту є одержання прибутку на основі виробничої, комерціцної та іншої діяльності пов'язанної з виробництвом
Відповідь
16.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3108 / 3151
Доброго дня, допоможіть розібратися в питанні яке у нас виникло. чи зіменеться процедура купівлі природного газу для ВТВ( виробничо технічних потреб) для газових господарств згідно зі змінами в законі ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2