Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
722 / 736
Добрий день! Знайома із розясненнями щодо персональних даних - Щодо організації закупівельної діяльності від 10.04.2020.Проте? це розяснення не відповідає на деякі запитання. Прошу надати розяснення чи зявився станом на.11.01.2020 р. функціонал з додаванням інформації про персональні дані про уповноважену особу. На протязі якого періоду часу таку інформацію необхідно оновити? В законі не зазначено. Чи є інформація на сайті, яка дублюється про контактну особу, що заповнюється системою автоматично, персональними даними, які необхідно оновлювати, із відповідальністю відповідно п. 3.164-14 Кодексу про адміністративні правопорущення 25-51 000 грн. Дяже дякую
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
773 / 786
За результатами проведених конкурсних торгів за процедурою: відкриті торги на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (капітальне будівництво, між Замовником та Підрядником (Переможцем торгів) було укладено Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, в обсязі передбаченому проектно-кошторисною документацією і в строки, передбачені даним Договором та календарним графіком. Відповідно до пункту 3.1. Договору, договірна ціна вартості робіт, що доручені до виконання Підряднику, визначена сторонами з урахуванням регламентуючих рішень з цього питання, на основі діючих нормативних документів і складає 4 307, 455 тис. Грн. У зв’язку із відсутністю фінансування була виконана лише частина робіт, а саме у 2013 р. на суму 738,50 тис. До 2020 року фінансування не надходило взагалі. Згідно Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року та Протоколу погодження договірної ціни, що є невід’ємним додатком до цього договору, Сторонами чітко досягнуто узгодження про розмір договірної ціни на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті, Отже, у Договорі № 2-2013 від 27 вересня 2013 року вказано тверду договірну ціну. У 2020 року Замовником було замовлено та отримано експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (нове будівництво) (коригування проекту). Згідно експертного звіту загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 15 вересня 2020 року складає 8738,312 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 7095,529 тис. грн.; інші витрати – 1642,783 тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано 738,500 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи 656,169 тис. грн., інші витрати – 82,331тис. грн. Договором № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, передбачено лише зменшення ціни договору за взаємною згодою сторін. Можливість підвищення договірної ціни внаслідок істотного зростання після укладення договору підряду цін на ресурси, забезпечення якими здійснює підрядник, а також цін на послуги, що надавалися йому третіми особами, умовами укладеного між Сторонами договору не передбачена. Відповідно до пункту 10.1. Договору цей Договір набирає чинності з моменту підписання та діє до 31.12.2015 року, але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами взятих за даним договором зобов’язань. Жодних додаткових угод, щодо продовження строку дії договору з 2015 року між Сторонами не укладалося. Фактично строк дії даного договору закінчився у 2015 році. РОВР у Рівненській області бере бюджетні зобов’язання та здійснює платежі тільки в межах бюджетних асигнувань поточного року, установлених кошторисами, а вся реєстрація фінансових зобов’язань проходить через відповідну казначейську службу. З метою дотримання вимог діючого законодавства у сфері публічних закупівель, забезпечення ефективного використання та економії бюджетних коштів, враховуючи, що будь які зміни можна внести тільки в межах строку дії договору, а строк дії Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року закінчився у 2015 році, Прошу надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовно наступних запитань: 1. Чи можна вважати Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року завершеним, у зв’язку із завершенням строку його дії? 2. Чи можна після перерахунку кошторису та проходження державної експертизи організувати та провести новий тендер на закупівлю робіт по цьому ж самому об’єкту з тим самим предметом закупівлі? 3. Якщо ж необхідно вносити зміни до даного договору, як діяти в такій ситуації? Як відображати такі зміни на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель?
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
762 / 804
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного приводу. Фізична особа-підприємець здійснює реалізацію лікарських засобів в умовах аптеки та відповідно має ліцензію на роздрібну торгівлю. Чи може даний суб'єкт підприємницької діяльності бути учасником та брати участь в процедурах закупівель, у яких замовниками виступають державні установи такі як лікарні, поліклініки, тощо. У Тендерній документації вказується вимога "наявність ліцензії", проте Замовники не надають роз'яснень чи йдеться про ліцензію на оптову чи роздрібну торгівлю. Дякую
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
771 / 823
Добрий день. Підкажіть, де можна переглянути список продуктів, які можна закуповувати у школи для приготування сніданків/обідів/вечерь?
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
785 / 854
Згідно абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції від 19.09.2019 року № 114-IX) (далі – Закон) передбачене право замовника застосовувати переговорну процедуру закупівлі у разі: «оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується». Просимо надати роз’яснення, чи має право замовник застосовувати вищезазначене положення Закону на етапі оскарження умов тендерної документації, а також на етапі оскарження прийнятих рішень замовника по допуску учасників до електронного аукціону, у разі проведення відкритих торгів відповідно до частини третьої статті 10 Закону (торги з публікацією оголошення англійською мовою).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2