Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5749 / 5534
Доброго дня! ОТГ проведено закупівлю (відкриті торги) бензину та дизельного пального на початку року. На сьогоднішній день не вистачає дизельного пального 15000 л (на 50000 грн.), як краще докупити? Дякую
Відповідь
10.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5746 / 5606
Доброго дня, Виконуємо поточний ремонт приміщень. Процедура була проведена, через відкриті торги. Під час виконання робіт з'явились приховані додаткові роботи. Чи можна ці приховані роботи включити у фінальний кошторис, якщо їх не було у технічному завданні?
Відповідь
30.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5746 / 5601
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо нам надаються кошти на капітальні видатки (послуги (капітальний ремонт) та придбання основних засобів) від якої суми ми повинні проводити тендер?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5745 / 5467
01.01.2019 набирає чинності ЗАКОН УКРАЇНИ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII, відповідно до п.18 якого «Тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України "Про ринок електричної енергії" для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону". Питання: чи правомірною є закупівля електричної енергії (постачання електричної енергії) бюджетною установою на суму понад 200000,0 грн. із застосуванням переговорної процедури закупівлі, яку оголосити після 01.01.2019? Заздалегідь щиро вдячні за відповідь.
Відповідь
05.02.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5745 / 5811
Поясніть будь-ласка яким чином застосовується частина 5 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (задалі - Закон) для договору про надання послуг. А саме, якщо дія договору про закупівлю ПОСЛУГ продовжуєть на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, відповідно, у двадцятивідсотковому додатковому договорі закладаються додаткові обсяги, які необхідно виконати на початку року. При цьому на дату підписання додаткового договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору зросли показники (згідно чинного законодавства) закладені в договорі, а саме зріс рівень заробітної плати, збільшились окремі коефіцієнти, тощо. Отже, зважаючи на вищенаведене, чи можна в додатковому договорі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору, підписаного застосовуючи частину 5 статті 36 Закону, закласти додаткові обсяги, а також змінені (згідно чинного законодавства) інші показники, що застосовуються в договорі, відмінні від тих, що закладені в основному договорі: рівень заробітної плати, коефіцієнти, тощо? Чи можна закладати лише додаткові обсяги, а інші показники договору залишаються без мін?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2