Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
508 / 559
Добрий день!Процедура відкритих торгів компонентів крові була проведена до введення в дію( до 19.04.2020) нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі".Враховуючи п.6 прикінцевих положень чи маемо ми право пролонгувати договір на 20%?
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
542 / 590
Доброго дня. Після проведення місцевих виборів та об‘єднання територіальних громад,районний відділ освіти скорочує свій штат та з нового року переходить до райдержадміністрацій. Школи,котрі обслуговувало районо переходять до ОТГ. Станом на сьогодні в школах планують запровадити свою бухгалтерію з 1 січня. Питання : як бути з закупівлею газу,електроенергії,харчування якщо вже не встигаємо по срокам ,щоб провести процедури і з 1 січня нам відключать газ,світло і тд і тп?
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
531 / 532
на підприємстві укладений договір на поставку газу в 2016 році без застосування процедури закупівлі відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі". Договір до 31.12.2020. Оголосили торги на 2021 р. Предкваліфікація буде лише 19.12.2020. Не встигаємо укласти новий договір відповідно закону. Як бути в цій ситуації.Укладання договору з постачальником "останньої надії " не можливо. Чи можна укласти додаткову угоду на 20% до діючого договору на період проведення торгів. Дякую
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
458 / 438
Оголосили спрощену закупівля на придбання вікон на суму 136 тис.грн. договір заключили на 123930 грн. Залишок 12 тис.грн. ми можемо їх використати? Через звіт про укладений договіру без використання ЕСЗ.Так як зекономлені кошти від проведеної закупівлі - це нові кошти, які не могли бути передбачені - це значить нова закупівля, а на таку суму ми виходимо лише на звіт про укладений договір без використання ЕСЗ?
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
516 / 562
Доброго дня. ми військова організація та в своїй життєдіяльності керуємся ще й наказами міністерства оборони (наприклад, згідно додатку 9 до пункту 3.7.4 Наказу МОУ № 520 від 19.08.2011 року, граничні строки невідкладної ліквідації виявлених несправностей елементів будівель під час виконання непередбаченого поточного ремонту на течі в трубопроводах та їх сполученнях (також сюди входять аварія електромережі) складають негайного усунення.) підскажіть будь ласка як правильно проводити закупівлю послуг з поточного ремонту, якщо це усунення аварії(наприклад водопостачання чи електромереж)якщо по данній будівлі вже проведено закупівлю послуг з поточного ремонту на 40 000 грн., а сума усунення аварії 175 000 грн.,та чи враховується ця сума в загальну суму по будівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2