Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
865 / 838
З нагоди 80 річчя Національного хору ім. Г.Верьовки 18 листопада 2023 року планується великий гала концерт в палаці "Україна". Відповідно, необхідно орендувати палац "Україна". Вартість оренди перевищує 100 тис.грн. Закупівлю ( ДК 021:2015:70130000-1: Послуги зі надання в оренду власної нерухомості) плануємо робити відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 Особливостей шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів через відсутність конкуренції з технічних причин. Проте, виникає питання щодо оприлюднення Договору і обгрунтування, адже в ньому містиметься дата проведення, а це вкрай небезпечно для учасників заходу в умовах воєнного стану. Чи маємо ми право скористатися в даному випадку ст.631 ЦКУ і зазначити в Договорі, що умови такого договору застосовуватимуться до відносин між нами та орендодавцем (керівництвом палацу "Україна"), які фактично виникли до його укладення. Чи є якісь інші варіанти оплатити оренду? Буду дуже вдячна за відповідь.
Відповідь
26.12.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
855 / 886
Доброго дня! Не можемо розібратись, оголосили відкриті торги з особливостями 05.12, зараз йду термін, коли потрібно підписувати договір, але сьогодні нашу установу було перейменовано, як нам вірно підписати договір? Підписувати за старою назвою и старою печаткою і робити одразу додаткову угоду? Чи вже все робити за новою назвою?Чи не буде це порушенням, адже вся тендерна документація зі старою назвою? Дякую за відповідь!
Відповідь
19.12.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
854 / 843
після проведення торгів, система Прозоро надіслала лист, що переможець торгів знаходиттся в стані "припинення". Переможець дійсно надав на наш лист відповідь і документи що вони реорганізуються шляхо перетворення з ПрАТ в ТОВ. Наполягає на укладенні з ним (ПрАТ) договору. Можемо ми укласти з переможцем (ПрАТ) договір?
Відповідь
04.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
848 / 834
Доброго дня! Просимо Вашого дозволу подовжити на січень 2024 р. дію договору № 1004251/26г від 02.03.2023 р. укладений відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови КМУ № 1178 "Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.....", на строк достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. рядок плану закупівлі: UA-P-2023-03-02-000328-a закупівля: UA-2023-03-02-000932-a https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2023-03-02-000328-a Торги які не відбулись рядок плану закупівлі: UA-P-2023-02-13-000506-b закупівля: UA-2023-02-13-003210-a https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-13-003210-a Дозвіл потрібен для надання в орган Державної Казначейської служби України для реєстрації такої додаткової угоди
Відповідь
11.05.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
818 / 888
Прошу надати роз'яснення щодо застосування норми ст.25 Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням Особливостей, в частині неповернення тендерного забезпечення у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 44 Особливостей. Оскільки ст. 25 у вищевикладеному випадку посилається на ст.17 Закону, а ст.17 ЗУ в свою чергу регулюється пунктом 44 Особливостей. Виходячи із вищевикладеного, чи можливе застосування ст.25 в частине неповернення тендерного забезпечення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2