Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1088 / 1047
Договір з постачальником на суму 106596 грн. був виконано на суму 82631, але був помилково завершено, а сума 23964 грн. залишилась не використана. Що робити в такому випадку?
Відповідь
17.11.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
661 / 632
Чи може бути директор ліцею уповноваженою особою (має вищу економічну освіту, пройшов тестування уповноважених осіб). Якщо так, як оплатити цю додаткову роботу, адже керівник державного підприємства не може отримувати доплату за суміщення посад. Чи можна встановити директору премію та доплату за напруженість за виконання ним обов'язків УО?
Відповідь
16.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
969 / 930
ОСББ отримує на умовах співфінансування кошти місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт. Відповідно до п.3 ч.1 ст. 2 вказаного закону "до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, відносяться в тому числі об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за умови, що така особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів". ОСББ матиме статус одержувача бюджетних коштів, однак воно не забезпечує потреби держави або територіальної громади. Враховуючи це, прошу повідомити, чи поширюється на ОСБББ вимоги ЗУ "Про публічні закупівлі" щодо необхідності проведення закупівлі робіт з ремонту на розмір залучених бюджетних коштів?
Відповідь
16.11.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
682 / 691
01.11.2021 року наказом Міністерства розвитку громад та територій України №281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» відповідно до частини другої статті 7 Закону України «Про ціни і ціноутворення», частини другої статті 17 Закону України «Про інвестиційну діяльність», пункту 8 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року №197 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року №850) визначено такими, що втратили чинність, державні стандарти України, а саме: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293; ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення вартості прямих витрат у вартості будівництва», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405; ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405; ДСТУ-Н Б Д.1.1-4:2013 «Настанова щодо визначення вартості експлуатації будівельних машин і механізмів у вартості будівництва», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405; ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 «Настанова щодо визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405; ДСТУ-Н Б Д.1.1-6:2013 «Настанова щодо розроблення ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405; ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно- вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.08.2013 №374; ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 «Настанова щодо визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за об’єми виконаних робіт», затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 №405. Згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону «Про публічні закупівлі» визначення предмета закупівлі робіт здійснюється за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року №293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року №301. Водночас об’єкт будівництва — це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури згідно з ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затвердженого наказом Мінрегіону України від 04.06.2014 №163. Тобто, визначення предмета закупівлі робіт здійснюється за окремими об’єктами будівництва. Виходячи з викладеного, прошу надати роз’яснення щодо визначення предмета закупівлі робіт після втрати чинності державних стандартів України.
Відповідь
16.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
905 / 911
Господарство придбало авто Mercedes-Benz GLE 350 e4MATIG Coupe(гібрид)вартістю більше 375 мінімальних зарплат,але в ПЕРЕЛІКУ легкових авто,які підлягають оподаткуванню НЕ МІСТИТЬСЯ Чи буде такий автомобіль об"єктом оподаткування транспортним податком у 2021році?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2