Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2542 / 2433
Доброго дня. Маємо потребу у Вашій консультації. Суть питання: який порядок внесення змін до декількох додаткових угод, які вже оприлюднені, якщо у додаткових угодах до договору допущено технічну помилку, а саме - у додаткових угодах вказана невірна назва договору, але всі інші реквізити (номер, дата, предмет та ін.реквізити) вірні. Чи можливе внесення змін до додаткових угод однією (новою) додатковою угодою, чи потрібно вносити зміни до кожної додаткової Угоди новою окремою додатковою угодою? Будемо дуже вдячні за надану відповідь.
Відповідь
06.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2528 / 2520
Проведена допорогова процедура закупівель на заправку картриджів для копіювальної техніки, підписаний договір виконаний в повному обсязі. Але у замовника виникла потреба у додатковій заправці картриджів до кінця 2018 року. Гроші затверджені в установленому порядку. Чи має право замовник укласти з виконавцем робіт, з яким укладений договір, додаткову угоду на виконання послуг із заправки картриджів
Відповідь
30.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2449 / 2534
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись:термін дії договору - до 31.12.2018 року; зобов`язання за договором виконано до 31.07.2018 року (отримано товар та проведена оплата за товар в липні 2018 року). Коли оприлюднювати відомості про виконання договору (ч.1 ст.10 Закону № 922): в серпні 2018 року чи в січні 2019 року, дякуємо.
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3117 / 3093
Доброго дня,підкажіть можливий вихід із ситуації:на початку року проведені відкриті торги із закупівлі пального, заключений договір, придбано частину пального за ціною договору(на початку року).у жовтні ми хотіли придбати ще частину, проте Учасник відмовляється поставити пальне, мотивуючи це високою ціною ,і тим , що йому не вигідно везти нам пальне. Пропонує нам розірвати договір за взаємною згодою, хоча потреба у придбанні у нас ще є до кінця року.Чи буде це взаємною згодою?
Відповідь
05.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3667 / 3722
Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації просить надати консультацію з наступного питання. При подачі тендерної пропозиції Учасником – переможцем на закупівлю певного продукту харчування в тендерній пропозиції був вказаний на нашу вимогу один виробник товару та транспортний засіб, який буде залучатися для перевезення товару. Після підписання договору, Переможцем був направлений лист про заміну виробника та зміну транспорту. В договорі на закупівлю продукту не було вказано ні виробника, а ні транспортного засобу. Чи може Учасник – переможець торгів змінювати виробника товару та транспортний засіб.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2