Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.03.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4630 / 4623
Підкажіть будь ласка 35 наказ Порядок здійснення допорогових закупівель, у внутрішньому положенні прописано до 3000 грн. закупівлі проводимо без електронних закупівель. Але суми по ДК-кодах малі вносяться у додаток до річного плану, публікуються у електронній системі та заключаю прямі договори, чи треба ці договори публікувати у електронній системі закупівель?? Тобто робити - звіт про укладений договір чи ні? Буду дуже вдячний за надані обґрунтовані відповіді.
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5430 / 5488
Добрий день. Чи потрібно згідно ст.36 ч.4 п.7 Закону кожного разу під час підвищення/пониження тарифу на енергоносії(теплопостачання, електроенергія, газ) оприлюднювати додаткову угоду ? Друге питання - чи можна в одному договорі з одним постачальником закуповувати товари з різних класифікаторів? Якщо так - то як оголошувати план закупівлі? Плани по класифікаторах , а договір один - це можливо? В зв'язку з дуже малими сумами ( може бути декілька гривень , так і декілька десятків гривень сума договору якщо брати суто по 4 знаку класифікатора), та з помісячним розподілом бюджетних асигнувань.
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5390 / 5415
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Проте, ч. 2 ст. 21 цього Закону встановлює, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов'язково зазначається зокрема очікувана вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Тобто законодавець передбачив можливість встановлення очікуваної вартості БЕЗ врахування ПДВ. Таким чином виникає питання наступне питання: Якщо в результаті проведення тендеру переможцем стає компанія платник ПДВ, але пропозиція подавалася відповідно до вимог тендерної документації без врахування ПДВ (як загалом, так і за одиницю товару), яким чином має враховуватись ПДВ в договорі умови якого, згідно вимог законодавства, не можуть відрізнятися від змісту тендерної пропозиції?
Відповідь
01.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4112 / 4067
Доброго дня! Відповідно до ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю ТОВАРУ) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. У зв’язку з цим виникає питання: Чи може відрізнятися ціна за одиницю ПОСЛУГИ або РОБОТИ в договорі від ціни за одиницю послуги або роботи в тендерній пропозиції за результатами аукціону, якщо це не призведе до зміни загальної суми договору? Чи не призведе це до порушення ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
01.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6340 / 6275
У замовника є потреба у закупівлі трубної продукції за одним кодом ДК 021:2015, але труби мають різний діаметр. Чи може замовник визначити кожний вид труби, як окремий предмет закупівлі та провести на кожний діаметр труби окрему процедуру закупівлі відкритих торгів, чи необхідно проводити одну процедуру відкритих торгів полотно по кожному діаметру труби?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2