Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
874 / 895
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у наступному питанні. Замовником проводились відкриті торги. Учасник завантажив довідку НАЗК, з якої вбачається, що керівник учасника притягувався до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення у 2020 році, яке не пов'язано із публічними закупівлями. Як правильно діяти при наявності такої інформації Замовником? Проводити кваліфікацію з врахуванням ст. 39 КУпАП, тобто самостійно визначити, що строк стягнення сплив? Дискваліфіковувати? Звертатись до НАЗК? Дякую!
Відповідь
10.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
870 / 843
Добрий день. Замовник планує закупівлю у понад 30 млн гривень (6 комплектів установок). Товар має бути локалізований. Наша продукція виготовляється у Єгипті, Колумбії та Саудівській Аравії. Юридичної особи в Україні незареєстровано. Питання. Чи буде законною і можливою наступна конструкція участі у торгах, та у разі виграшу - реалізація проєкту: 1. Українська компанія локалізує товар в системі з необхідним рівнем (15% для 2023 року). 2. Нерезидент виходить на торги з зареєстрованим та локалізованим товаром із системі. 3. Постачання та сервіс, реалізація проєкту виконуються нерезидентом (договір між українським замовником та закордонним підрядником) із використанням складових продукту українського походження (згідно калькуляції та заяви про локалізацію). Будь ласка, повідомте чи можлива така конструкція? Якщо ні, то чому? Завчасно дякую! Гарного дня та мирного неба!
Відповідь
05.05.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
856 / 855
У закупівлі UA-2023-04-27-011620-a Замовник не надав відповіді на два питання та вимогу. Як потенційний Учасник може оскаржити дане порушення і чи передбачена відповідальність Замовника за таке порушення процедури проведення закупівлі. Дякуємо
Відповідь
27.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
847 / 832
Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» (далі - Установа) діє на підставі Положення, розробленого та зареєстрованого на основі Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого Постановою КМУ №258 від 11.02.2016. Засновниками Установи є, у тому числі, органи місцевого самоврядування (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань додаємо), при цьому, діяльність Установи частково забезпечується за кошти місцевого (обласного) бюджету. Установа, в рамках своєї діяльності сприяє залученню та реалізації проєктів (програм) міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва, спрямованих на відновлення та/або розвиток регіону, що відбувається, зокрема за рахунок коштів, залучених від міжнародних організацій у формі грантів. Згідно положень ЗУ «Про публічні закупівлі» такий визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. При цьому, у відповідності до положень вказаного закону його сфера дії поширюється на суб’єктів визначених як «замовники», які, зокрема, забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: - юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; - органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; - у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. З огляду на специфіку діяльності Установи та завдань, що виконуються згідно положень її установчих документів, з метою уникнення порушень норм чинного законодавства просимо надати роз’яснення щодо обов’язку Установи керуватись положеннями ЗУ «Про публічні закупівлі» при реалізації проєктів, виключно, за кошти отримані у вигляді грантів від міжнародних організацій.
Відповідь
21.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
844 / 853
Згідно з пунктом 10 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 передбачено те, що замовники під час закупівлі робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, повинні застосовувати процедуру відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями. Зазначеною постановою не передбачено обов'язкового додаткового оприлюднення в електронній системі закупівель англійською мовою оголошення про процедуру відкритих торгів та не встановлено граничних меж вартості закупівель для яких є обов'язковою подібна публікація. При цьому ст. 10 Закону України про публічні закупівлі оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для робіт - 5 150 тисячам євро. Якщо ми оголошуємо процедуру відкритих торгів (з особливостями) за постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 і варість нашої закупівлі робіт перевищує суму, еквівалентну - 5 150 тисячам євро (що зазначено в Законі України про публічні закупівлі), то чи потрібно нам публікувати огголшення про проведеення зазначеної закупівлі ще на англійській мові?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2