Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1410 / 1425
13 жовтня 2023 року Департаментом оголошено відкриті торги на сувенірну продукцію UA-2023-10-13-004067-a. 27 жовтня 2023 року спливає кінцевий термін кваліфікації переможця. 25 жовтня 2023 року Департаментом було направлено вимогу учаснику про усунення невідповідностей, передбаченим п.2.1. тендерної документації, а саме надання довідки про наявність досвіду виконання аналогічних робіт, копію одного повністю виконаного аналогічного договору, не менше одного позитивного відгуку та інше. Крім того, учасник не надав документи, передбачені п. 23 розділу 2 ст. 22 Закону. Для усунення невідповідностей, учасник надав всі необхідні документи лише допомогою обмеженого доступу. В системі Prozoro він зазначив, що ці документи є конфідеційними , і він не може їх розголошувати . Тобто у замовника в особистому кабінеті вини доступні, а в Prozoro ні. Які наші дії? Відхиляти учасника чи ні?
Відповідь
23.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1403 / 1346
Якщо під час перевірки Учасника встановлено факт пов’язаності осіб. Яким чином відхилити пропозицію Учасника с огляду на підстави відхилення, визначені пунктом 47 Особливостей.
Відповідь
19.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1384 / 1409
Доброго дня! Просимо Вас проконсультувати нас з наступного питання: наша комунальна установа планує закупити кейтерингові послуги для організації харчування осіб, які у зв’язку із життєвими обставинами опинилися в складних умовах (наприклад: люди похилого віку, які не мають дітей, особи з невизначеним місцем перебування, та інші.) Чи обов’язковою умовою є вимагати у учасників в тендерній документації реєстрації потужностей в системі НАССР ( система управління безпечністю харчових продуктів), нажаль в нашій місцевості не має Постачальників які б мали змогу виконати зазначені вимоги. Дякуємо за відповідь!
Відповідь
10.05.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1358 / 1299
Установа має приміщення, які здає в оренду. Орендарі відшкодовують нам послуги за енергопостачання. Чи треба потребу орендарів в комунальних послугах враховувати при заключенні договорів? Якщо треба, то чи можна закупівлю провести у травні, бо загальна сума витрат на електроенергію буде перевищувати 100 тисяч? Pfhfh
Відповідь
06.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1356 / 1392
Доброго дня, 04.09.2023 відкрито реєстр НАЗК. Так, п 44. Особливостей, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли: переможець процедури закупівлі: не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпункті 3, пункту 47 цих особливостей. В свою чергу, абз.3 підп.12 п.47 Особливостей передбачено: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначені у підпункті 3 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів. Питання: яким чином в тендерній документації прописувати спосіб, щоб переможець міг підтвердити відсутність підстав й щоб це не вважалося, що Замовник вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2