Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
972 / 996
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, замовник Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго» проводить тендер - предмет закупівлі - 42120000-6 Насоси та компресори (Мотопомпа), планує придбати Мотопомпу для брудної води. В тендерній документації вимагається вказати ступінь локалізації товару, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар. Посилаючись на Закон України "Про публічні закупівлі" переліку товарів, визначеного у підпункті 2 пункту 61 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” ми не знайшли у переліку товарів «Мотопомпи» або «насос з двигуном внутрішнього згорання». Прошу надати пояснення чи відносяться мотопомпи до таких товарів як: насоси та компресори; насоси; насоси для рідин; відцентрові насоси та підіймачі рідин; підіймачі рідин; відцентрові насоси? Мотопомпи на 100% імпортні, що вказується в декларації відповідності та паспорті на товар. Якщо цього товару немає в переліку чи потрібно нам надавати інформацію Замовнику про ступінь локалізації товару та калькуляцію його ціни ?
Відповідь
03.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
966 / 930
Виробництво насосів в Португалії. Показники МВ, ІВ рівні 0 Як нам правильно розрахувати ступінь локалізації товару, щоб наші насоси потрапили на площадку PROZORRO та приймали участь в тендерах?
Відповідь
06.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
929 / 932
Доброго дня, 04.09.2023 відкрито реєстр НАЗК. Так, п 44. Особливостей, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли: переможець процедури закупівлі: не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпункті 3, пункту 47 цих особливостей. В свою чергу, абз.3 підп.12 п.47 Особливостей передбачено: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначені у підпункті 3 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів. Питання: яким чином в тендерній документації прописувати спосіб, щоб переможець міг підтвердити відсутність підстав й щоб це не вважалося, що Замовник вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Відповідь
19.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
927 / 913
Доброго дня! Просимо Вас проконсультувати нас з наступного питання: наша комунальна установа планує закупити кейтерингові послуги для організації харчування осіб, які у зв’язку із життєвими обставинами опинилися в складних умовах (наприклад: люди похилого віку, які не мають дітей, особи з невизначеним місцем перебування, та інші.) Чи обов’язковою умовою є вимагати у учасників в тендерній документації реєстрації потужностей в системі НАССР ( система управління безпечністю харчових продуктів), нажаль в нашій місцевості не має Постачальників які б мали змогу виконати зазначені вимоги. Дякуємо за відповідь!
Відповідь
11.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
922 / 942
Для здійснення кап. ремонту було виготовлено проектно-кошторисну документацію, вартість робіт становить 2 млн. грн. На виконання робіт було виділено 1 млн. грн. Закупівлю необхідно провести згідно проектно-кошторисної документації на 2 млн. і після укладання договору зменшити суму відповідно до наявного фінансування чи проводи закупівлю згідно наявних коштів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2