Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7456 / 7714
Якщо лоти визначили за формою випуску, на приклад ЛОТ 1 (Лікарські засоби в ін'єкційній формі випуску), чи потрібно в назві лота вказати МНН всіх лікарських засобів які входять до лота? Або можна в технічних вимогах вказанти лот і нижче зазничити всі лікарськи засоби які входять до цього лота і по кожному препарату в дужках вказати МНН? Як правильно? Якщо можливо приведіть приклад як правильно прописати лоти і в їх складі лік. засоби з МНН
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5509 / 5436
Доброго дня! Чи можливо на період оскарження тендеру укласти прямий договір до межі застосування Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) для забезпечення безперебійного циклу гарячого харчування дітей? Укладення такого договору не суперечить вимогам Закону, а саме частини шостої статті 2, де зазначено, що замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону. Адже замовник не уникає проведення відкритих торгів та застосування Закону, а лише забезпечує необхідну потребу у зазначених послугах на період оскарження. При цьому продовження договору, укладеного в попередньому році, на 20% не рятує ситуацію, тому що воно вже було використано.
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7129 / 6832
У 2016 році проведено закупівлю робіт по об'єкту строком на 3 роки (2016-2018)на загальну суму будівництва, згідно річного плану закупівель на 2016 рік, з вказанням у примітках бюджетних призначень 2016 року. Чи потрібно при плануванні закупівель на 2017 рік створювати новий річний план на проведену закупівлю з указанням бюджетних призначень 2017 року, або внести зміни до існуючого річного плану 2016 року.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6886 / 6516
Харківським апеляційним господарським судом 26.12.2016 року було оголошено закупівлю природного газу № UA-2016-12-26-001153-c у встановленому Законом порядку через авторизований електронний майданчик Smarttender.biz на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. За результатами проведеного аукціону було визначено тендерну пропозицію з найменшою ціною. Проте після розгляду тендерних пропозицій учасників аукціону згідно вимог частини 1 статті 30 Закону Харківський апеляційний господарський суд вимушений був відхилити всі пропозиції через невідповідність їх кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації. Відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги в разі відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом. Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, оприлюднюється в електронній системі закупівель замовником протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення та автоматично надсилається усім учасникам електронною системою закупівель. Однак, технічні можливості електронного майданчика не надають можливості замовникові самостійно відмінити торги. Просимо надати роз’яснення, яким чином нам, як замовнику, відмінити торги, та виконати вимоги частин 1 та 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6404 / 6162
Доброго дня! На наш тендер (UA-2017-01-15-000027-a) щодо закупівлі газу. Було поставлено запитання: "Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?". Прошу проконсультувати чи можимо ми допустити учасника без ліцензії на постачання газу до оцінки. Дякую. Чекатиму відповіді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2