Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8287 / 7699
Вітаю. Наш орган запланував на рік купівлю транспортних послуг на загальну суму 150000 грн. Проте договори будуть заключені протягом року без використання електронної системи закупівель із різними конирагентами на суму до 50 000 кожен договір з урахуванням помісячного розподулу асигнувань з обл. бюджету (1500 грн, 2500 грн. тощо). Скажіть будь ласка, чи потрібно в такому випадку виставляти звіт на прозоро по кожному з таких договорів на суму 1000-2500 грн? Та яку процедуру закупівлі зазначати в додатку до річного плану, "Прямий договір" чи "звіт про укладені договори"?
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6251 / 6127
Як вірно укласти та висвітлити договір на продукти харчування при зміні ціни, як у системі прозоро вірно прописати кількість???
Відповідь
01.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7747 / 7585
Доброго дня! в 2017 році не встигла оприлюднити звіти про укладені договори, а у 2018 році система не дозволяє вказувати дату підписання договору 2017-м роком. Як викласти звіти???
Відповідь
27.12.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8454 / 8060
У 2017 році з ПАТ "Укртелеком" було укладено договори про надання телекомунікаційних послуг (центральний апарат та вісім філій ПАТ "Укртелеком" в областях). Загальна сума укладених договорів перевищила 50 тисяч гривень, у зв'язку з чим звіти про укладені договори оприлюднено в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Поясність, будь ласка, як продовжити дані договори на 2018 рік, враховуючи технічну можливість оприлюднювати додаткові угоди, які укладені лише з причин, що зазначені в частині 4 та частині 5 статті 36 Закону?
Відповідь
07.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5675 / 5199
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка чи обов'язково у звіті про укладені договори при закупівлі товарів вказувати інформацію про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2