Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1289 / 1344
ПИТАННЯ. Переможец закупівлі за спрощеною процедурою відмовився від підписання договору. Які подальші дії Замовника? Скасувати спрощену закупівлю та оголосити нову? Прошу надати консультацію.
Відповідь
19.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1243 / 1224
Доброго дня! Ми бюджетна організація, яка уклала договір поставки товарів на суму 40000 грн відповідно до річного плану. Постачальник поставив лише частину товару, та заявив, що більше не має змоги поставляти товар. Чи є правові підстави розірвати договір? Якщо так, то розірвання буде за взаємною згодою сторін? Друге питання: якщо договір буде розірвано, то чи можемо ми знову провести спрощену закупівлю чи слід провести закупівлю без використання електронної системи? За річним планом орієнтована сума закупівлі була 80000. Сума, на яку товар ще не посталено, дорівнює 22000 грн.
Відповідь
07.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1435 / 1425
1. Чи може замовник у спрощеній процедурі закупівлі встановлювати критерій оцінки "Ціна 100%" тоді, як у переліку вимог до учасників закупівлі присутні такі складові оцінки, як: ●надання 3-річної гарантії на роботи по об'єкту; ●строки виконання замовлення близько 10-12 днів; ●післяоплата 100%. 2. Чи може замовник визначити переможцем спрощених закупівель, з урахуванням обставин зазначених у п. 1, учасника з найбільш економічно вигідною ціною, проте не виконаними у повному обсязі та належним чином кваліфікаціними критеріями згідно ст. 16 Закону України "Про публічнізакупівлі" та іншими вимогами до учасників визначеними замовником у оголошені про закупівлю.
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1413 / 1464
У лютому 2020 року (до набрання чинності нового Закону про закупівлі), було укладено договір на 125 тис грн. без застосування процедури (до 200 тис.) На даний момент виникла потреба в укладанні договору на інший предмет закупівлі за цим самим кодом ДК на 331 грн. Мова йдеться про закупівлю КЕП. Чи можливо це розцінювати цю закупівлю, як нагальну потребу, згідно п.3 ч.7 ст.3 ЗУ "Про ПЗ"): 3) якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі. Обставини - строк дії ЄЦП закінчується 09.10.2020, з 07.11. 2020 підписання документів тільки КЕП. Як саме треба оформити прямий договір не використовуючи спрощену закупівлю? Дякую.
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1558 / 1615
Доброго дня! Звертаюся до Вас з питанням щодо строків тривалості спрощеної закупівлі, оскільки в новій редакції Закону України "Про публічні закупівлі" між ст. 10 та ст. 14 є певні розбіжності. Відповідно ст 10 "оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю - не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій", тобто мається на увазі 3 дня на уточнення і 3 дня на подачу документів, чи все таки в ці 6 днів не включено 3 дня на уточнення і спрощена закупівля тоді повинна тривати 9 робочих днів? Відповідно до пункту 8 та 9 розділу 3 ст. 14 "8) період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів); 9) кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель)" тобто спрощена закупівля повинна тривати 8 робочих днів. Буду дуже Вам вдячна за роз'яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2