Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1096 / 1143
Добрий день! Прошу надати пояснення, чи застосовується абз. 6 підпункту 3 пункту 41 Особливостей № 1178, що дозволяє відхилити переможця процедури закупівлі (надав недостовірну інформацію, що є суттєвою для визначення результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з абзацом другим пункту 39 цих особливостей) до усіх документів учасника, чи тільки до тих, що були надані переможцем процедури закупівлі після повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
09.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1089 / 1073
Чи є обовязковим виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту найпростішого укриття
Відповідь
27.06.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1074 / 1147
Проводимо реконструкцію існуючого приміщення із влаштуванням електричної котельні. Вартість робіт орієнтовно 1,4 млн. В локальному кошторисі запроектовано встановлення насосів. Вартість насосів котлових (2 шт.) – 40000,00 грн., з ПДВ, мережевих (2 шт) -30000,00 грн. з ПДВ, рециркуляційних (6 шт.) - 135000,00 грн. з ПДВ. Загальна вартість насосів 205000,00 грн. з ПДВ. Чи повинні ми застосовувати локалізацію на насоси? Як правильно бути: виходити з вартості за одиницю насосу, з вартості усіх насосів чи виходячи з загальної вартості закупівлі.
Відповідь
20.06.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1069 / 1026
Приймаючи до уваги правову невизначеність окремих дефініцій і процедур у Законі України "Про публічні закупівлі" і Особливостях, враховуючи норми пунктів 4,5,12,13 частини 1 статті 9 цього Закону, прошу надати письмові роз’яснення/консультації щодо питань вказаних у запиті, що додається у вкладці
Відповідь
14.06.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1064 / 994
Відповідно до положення пункту 6-1 розділу Х "Прикінцеві та перехідні положення " Закону України "Про публічні закупівлі" замовники повинні та пункту 3 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законому України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовник здійснює закупівлю товарів, враховуючи ступінь локалізації виробництва, якщо такий товар входить до відповідного переліку. Нами, як замовником, заплановано придбання шляхом проведення відкритих торгів транспортного засобу для перевезення 10 осіб і більше, а саме мікроавтобуса на 16 місць бувшого у використанні іноземного виробництва. Оскільки потенційні учасники майбутньої закупівлі не являються виробниками товару, який відповідно не виготовлявся (повністю чи частково) на території України, тому вони не можуть надати підтвердження ступеня локалізації на даний вид товару. Тому суттєво і важливо знати чи потрібно враховувати під час проведення закупівлі ступінь локалізації, якщо товар являється бувшим у використанні та повністю виготовлений за межами України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2