Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1864 / 1938
Який вид закупівлі має обрати замовник у разі оголошення закупівлі після 19.10.2022, якщо необхідно здійснити закупівлю товару на суму понад 100000 грн. на потреби запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)? Спрощену закупівлю оголошено 27.10.2022 після публічних роз'янень співробітників Мінекономіки, але інспектор казначейства вимагає конкретний документ, в якому Мінекономіки зазначає про можливість здійснення закупівлі за зазначених обставин за спрощеною закупівлею.
Відповідь
03.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1831 / 1866
Чи можно застосовувати статтю 631 Цивільного кодексу Украіни при укладанні договору на придбання товарів, робіт, послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі пункту 13 Постанови КМУ N1178, а саме товар, послуги можуть бути поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання через відсутність конкуренціі з технічних причин? В першому випадку відносини розпочалися до 19 жовтня 2022 року і в другому - після 19 жовтня 2022 року.
Відповідь
03.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1761 / 1716
Чи можна в договорах, укладених без проведення відкритих торгів відповідно до п.13 постанови 1178, застосувати ч.3 ст.631 ЦК до відносин, що склалися до набрання чинності даної постанови, тобто до 19.10. Підстава для укладення прямого договору - відсутність конкуренції.
Відповідь
03.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1530 / 1639
ТОВ "ПЗДО "BABY LAND" (приватнмй заклад) є одержувачем державних коштів від Управління освіти. Чи потрібно закладу приймайти участь у державних тендерах Прозорро для оплати комунальних послуг на суму більше 50000грн.?
Відповідь
03.11.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2039 / 2227
21.10.2022 проведено переговорну процедуру замість укладання прямого договору. Чи є це порушенням? Чи можливо зареєструвати такий договір в казначейській службі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2