Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1891 / 1907
Замовником оголошено закупівлю товару - ноутбуки за процедурою відкриті торги з особливостями. Тендерною документацією визначені певні характеристики предмета закупівлі. У складі тендерної пропозиції учасник, якого визнано переможцем, запропонував одну модель товару, яка відповідає технічним вимогам, але виявилось, що даної моделі вже немає на складі. Тому переможець надіслав листа і запропонував іншу модель з характеристиками, які не є гіршими за запропоновану і відповідають вимогам тендерній документації (технічні вимоги до предмету закупівлі). Оскільки договір ще на етапі підписання сторонами, чи не буде порушенням, якщо модель , зазначена у складі тендерної пропозиції учасника - переможця буде різнитись з моделлю, зазначеною у специфікації, яка є додатком до договору?
Відповідь
24.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1885 / 1952
Частина 14 ст.29 ЗУ "Про публічні закупівлі" не містить чітких критеріїв, за якими замовник може оцінювати та вважати належним обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції учасника закупівлі. Враховуючи зазначене, ПрАТ "Закарпаттяобленерго" просить надати наступні роз'яснення: 1. Згідно яких критеріїв, замовник може оцінювати та вважати належним та/або неналежним обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції учасника публічної закупівлі. 2. Яке обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції вважається належно обґрунтованим. 3. Чи наділений замовник правом оцінювати надане протягом встановленого Законом строку обґрунтування аномальної ціни тендерної пропозиції на предмет його належності? Якщо так, то чи правомірним є відхилення тендерної пропозиції учасника з підстав неналежності поданого ним обґрунтування аномальної ціни тендерної пропозиції?
Відповідь
22.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1885 / 1955
Відповідно до абз. 3 п. 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (далі – Особливості), переможець процедури закупівлі у визначений строк повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Разом з тим, абз. 1 п. 44 Особливостей визначено, що Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію переможця процедури закупівлі в разі, коли наявні підстави, визначені ВСІЄЮ (всі підстави) статтею 17 Закону (крім пункту 13 частини першої статті 17 Закону) та зазначено, що Замовник не перевіряє переможця процедури закупівлі на відповідність тільки одній підставі та не вимагає від учасника процедури закупівлі/переможця процедури закупівлі підтвердження її відсутності (по пункту 13 частини першої статті 17 Закону). У зв’язку з цим, прошу роз’яснити яким чином Замовнику перевірити переможця на відсутність підстав визначених іншими пунктами ч. 1 ст. 17 Закону, зокрема по п. 2, 8 та 10 ч. 1 ст. 17 Закону? Перевірити дану інформацію самостійно не є можливим оскільки реєстри, де є потрібна інформація не є доступними на період дії правового режиму воєнного стану в Україні. Чи може Замовник вимагати від переможця процедури закупівлі подання ним документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених також пунктами 2, 8 та 10 частини першої статті 17 Закону? Дякую
Відповідь
31.08.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1883 / 1967
Доброго дня! Чи можемо закупити дрова для освітніх закладів прямим договором, якщо замовник знаходиться у зоні бойових дій?
Відповідь
27.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1878 / 1840
Доброго дня! Якщо замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення (п. п. 2 п. 13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022) згідно "Переліку територіальних громад" (наказ Мінреінтеграції України № 233 від 17.10.2022 р.). які саме документи має покласти замовник в підставу прийняття рішення щодо проведення процедури закупівлі товарів, послуг на суму, що перевищує 100.000 грн. без проведення процедури відкритих торгів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2