Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.04.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
6335 / 6211
Чи може бути уповноваженою особою юрисконсульт або головний бухгалтер згідно розпорядчого рішення (наказу) керівника? Якщо може, то пивинно це відображатися у посадових інструкціях цих працівників? Чи може уповноважена особа виконувати іншу роботу окрім проведення публічних закупівель?
Відповідь
15.03.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
7868 / 7237
Новий структурний підрозділ - головний розпорядник коштів, в якому необхідно створити тендерний комітет або Уповноважену особу. Просимо Вас надати розяснення в якому випадку призначити одну або двох уповноважних осіб, з урахуванням того, що бюджет головного розпорядника коштів на закупівл. товарів, робіт та послуг буде складати близько 6,0 млн.грн. Також виникає питання стосовно оформлення протоклів, згідно з ст.11 рішення Уповноваженої особи оформлюється протоколом, та підписується Уповноваженою особою. Таким чном Уповноважена особа сама офопмлює протокол - його створює і сама його підписує. Чи потрібно затвердження протоколу керівним складом структурного підорзділу (затвердження або погодження)??? Будемо вдячні за надану відповідь.
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
8172 / 7899
У штаті комунального підприємства працює 3 особи. Для купівлі трактора за бюджетні кошти(програма підтримки сільської ради) потрібно створити тендерний комітет. Закон вимагає 5 чоловік в тендерному комітеті. Чи може бути створений тендерний комітет з 3 працівників підприємства? Уповноважена особа теж не може бути призначена, відсутня вища освіта та досвід роботи в торгах 2 роки( згідно Положення про уповноважену особу).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2