Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8548 / 8666
Бюджетна установа не проводить публічних закупівель, не планує закупівель вартістю вище, ніж встановлено ст.2 Закону №922. Тендерний комітет не створювався, уповноважена особа не визначалась. Бюджетна установа не проводить допорогових закупівель у системі Прозоро. Зобов*язана ли бюджетна установа складати та оприлюднювати додаток до річного плану в 5-денний строк у системі Прозоро?
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9997 / 9811
Доброго дня. Питання щодо складання додатку до річного плану закупівель. Згідно роз’яснень Мінекономрозвитку, до річного плану закупівель на поточний рік не включаються ті об’єкти, проведення процедур та укладення договору по яких були здійснені у минулому році, але вони є незавершеними і їх фінансування буде продовжуватися. Наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель складається за формою річного плану закупівель. Тож чи правомірним буде те, що аналогічно до вищевказаного, у додаток до річного плану на поточний рік замовником не буде включено об’єкти допорогових закупівель, договори на виконання яких укладені в минулому році, а їх фінансування триватиме і у поточному році? А включати лише ті об’єкти, за якими планується укладення нового договору? Якщо ж їх потрібно включати, то яку суму зазначати в полі «очікувана вартість предмету закупівлі»: суму договору за мінусом вже профінансованих видатків минулого року, чи суму коштів, виділену на фінансування даного об’єкту в поточному році, адже ці суми часто не співпадають через недостатність фінансування? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6918 / 6958
Відповідно до п.3 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ , дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: - послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, фінансового лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Просимо надати роз’яснення , якими законодавчими актами передбачено визначення поняття послуги допоміжні до фінансових.
Відповідь
27.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8370 / 8330
1)Додаток до РП який складається по формі річного плану згідно Наказу № 490 , по тимчасовому кошторису потрібно затвердити, і на протязі 5 днів оприлюднити через електронний майданчик в систему Прозоро? Чи тільки вносити по факту? 2) Як вносити зміни до Додатку до РП ,якщо було прописано та опубліковано по коду одну суму , а потрібно її зменшити, або збільшити різні консультанти говорять по різному. Одні кажуть що потрібно по новому внести Додаток до РП по тому ж самому коду,якщо сума більша то різницю, якщо зменшити то нічого, одні кажуть що просто зайти на ті суми що хочемо поміняти та їх відредагувати.
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8106 / 7806
Доброго дня! Телекомпанія звертається до Вас за роз’ясненням з приводу правильної організації сервісного обслуговування та ремонту нашого обладнання при використанні тендерних процедур. Особливість нашої ситуації в тому, що кількість офіційно сертифікованих сервісних центрів, здатних обслуговувати професійне телевізійне обладнання, в Україні невелика. По друге: досить часто виникає ситуація, коли зразу неможливо встановити несправність навіть з використанням спеціальних стендових засобів. Тому діагностика практично переходить в ремонт з заміною окремих елементів, на які падає підозра. А коли з ладу виходить ціла низка елементів, то практично діагностика закінчується ремонтом з послідовною заміною несправних. Ще виникають ситуації, коли через складність поломки діагностика і ремонт переходять в почасовий режим роботи спеціаліста сервісу з відповідною вартістю послуг. Але все одно це значно дешевше, ніж замінити ввесь несправний вузол. Подібна ситуація в нас на підприємстві виникає і з сервісним обслуговуванням кондиціонерів, автомобілів та іншої складної техніки. Тож, хочемо отримати кваліфіковну відповідь, як саме проводити тендерні закупівлі в таких ситуаціях, коли неможливо визначитися ні з обсягом роботи, а ні з сумою закупівлі обслуговування та ремонту телевізійного та іншого обладнання.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2