Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8253 / 8060
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання. У випадку коли двічі не відбулась закупівля за працедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою з причини що тендерна пропозиція одного учасника відповідає вимогам тендерної документації, а тендерна пропозиція іншого учасника відхилена (відповідно до частини 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" (не відповідає кваліфікаційним критерію). В результаті процедура торгів не відбувалась двічі, в звязку з відсутністю достатньої кількості учасників. Вимоги до учасників незмінювались. Чи можемо Ми згідно з пунктом 4 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" перейти до переговорної процедури? Дякую.
Відповідь
06.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6337 / 6353
Чи є необхідність застосовувати ЗУ «Про публічні закупівлі» при використанні субвенції з бюджету, направленої на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7211 / 7256
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11077 / 10737
Доброго дня. Таке питання, в тендерній докеументації вказано, що товар поставляється на умовах поставки DDP (Інкотермс 2010), тобто повністю очищений від всіх обов'язкових платежів (ПДВ, митні збори тощо), проте за такими умовами не може поставляти товар нерезидент, оскільки не має можливості розмитнити товар самостійно, згідно Митного кодексу України. Тому для нерезидентів використовуються умови поставки DAP (Інкотермс 2010), розмитнення та сплата податків покладається на Замовника.Тому для нерезидентів існує формула за якою здійснюється перерахунок ціни для участі в торгах(приведена ціна - з усіма обов’язковими платежами), а договір укладається на ціну без ПДВ та інших митних зборів, оскільки по факту сплачувати їх буде Замовник, тобто ціна буде менша від ціни яка зафіксована в системі ProZorro. Питання: Чи може ціна договору з переможцем торгів нерезидентом відрізнятись від ціни аукціону (пропозиції учаника-переможця)? А якщо ні, то яким чином виходити з даної ситуації?
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6376 / 6161
Доброго дня! До нашої установи, як замовника процедури відкриті торги, звернулась юридична особа за розясненням з такого приводу: чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція учасника (юридичної особи) оскільки останній перебуває в стані перетворення та в Єдиному реєстрі юридичний осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань значиться як "в стані припинення".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2