Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3589 / 3865
Чи розповсюджується Закон України "Про публічні закупівлі" до замовників, яких утворив орган місцевого самоврядування (комунальне підприємство), у випадках коли підприємство має намір здійснити закупівлю товарів, робіт, послуг за кошти, отримані в результі здійснення своєї господарської діяльності? Мається на увазі власні кошти підприємства, а не кошти з місцевого бюжету.
Відповідь
24.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3447 / 3398
Запит за роз’ясненням Шановні колеги звертаюсь за роз’ясненням у зв’язку з виникненням у Замовника наступних об’єктивних обставин: Підприємство має потребу у закупівлі електроенергії для власного використання у виробничих процесах (далі – Власна потреба). У розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) зазначене вище Підприємство є Замовником, що здійснює діяльність в окремій сфері згідно з п. 4 частини 1 статті 2 Закону і належить до категорії замовників, визначеній у п. 4 частини 4 статті 2 Закону, а також відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» є споживачем (далі – Замовник). Для Замовника, Закон не застосовується (зокрема згідно з п. 5, п. 7 частини шостої статті 3 Закону) у випадку, якщо Замовник закуповує: «товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах»; «товари і послуги на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії"». Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» постачання електричної енергії споживачу здійснюється на організованих сегментах ринку: на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку, в тому числі, на Товарній біржі «Українська енергетична біржа» через участь в аукціоні на спеціальних секціях (згідно Постанови КМУ №436 від 20.05.2020 року) та комерційних секціях (згідно регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі «Українська енергетична біржа). З огляду на об’єктивні обставини викладені вище, такий Замовник має забезпечувати Власну потребу у електричній енергії без застосування Закону. З огляду на вищенаведене, прошу надати роз’яснення: Яким з пунктів частини шостої статті 3 Закону (п.5, п.7, чи комплексно п. 5 та п. 7) керуватись Замовнику при закупівлі електричної енергії для забезпечення Власної потреби у випадку викладеному у цьому запиті за роз’ясненням.
Відповідь
13.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3848 / 3960
Добрий день. Відповідно до пункту 3 ч.2 ст.2 Закону діяльність в окремих сферах господарювання це діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер: 3) забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії споживачам, диспетчерське управління та забезпечення відпуску електричної енергії до/з системи передачі/розподілу та забезпечення функціонування ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії та балансуючий ринок електричної енергії та організація купівлі-продажу електричної енергії на цих ринках. Чи підпадає дільність під визначення Закону, враховуючи, що виробництво електричної енергії буде здійснюватися з альтернативних джерел енергії (сонячна електростанція) та передаватися за договором купівлі-продажу ДП «Гарантований покупець» без постачання такої електроенергії споживачам, та без використання функціоналу ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії? Дякую
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4618 / 4442
Доброго дня. Просимо надати відповідь на таке питання. Замовник - це орган місцевого самоврядування, послуги по благоустрою міста надає комунальне підприємство, засновником якого є замовник. Питання: чи підпадає під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги по благоустрою міста (ДК 021-2015-90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць, послуги по очищенню вулиць, тротуарів та доріг, утримання та догляд за зеленими насадженнями міста, утримання міського кладовища, утримання міського полігону) і обов'язково оголошувати відкриті торги на такі послуги. Дякую
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3937 / 4002
Доброго дня! Чи потрібно проводити тендерні закупівлі для придбання РРО якщо є діючий договір з ЦСО? Всі РРО були придбані у даного ЦСО. Договрів зарєєстрований в ДПІ.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2