Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4864 / 4829
Добрий день! Підскажіть будь ласка, як рахується термін 5 днів для надання переможцем торгів документів що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 Стаття 17 Закону про публічні закупівлі. Рахуються календарні дні чи робочі? Бо через вихідні 1.05 та 2.05 Учасник не встигає вчасно отримати довідки. Дякую.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6365 / 6139
Доброго дня! Багато джерел зсилається на лист Мінекономрозвитку України № 3302-05/32495-07 де зазначається, що при переговорній процедурі закупівлі ніколи не використовують положення статті 17. Чи не могли би зазначити посилання саме на цей лист, бо на вашому інтернет ресурсі його не знайдено. Дуже дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2