Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3962 / 3731
Замовник публічних закупівель планує здійснити їх за переговорною процедурою на підставі ч. 2, п. 2, ст. 35 "Закону про публічні закупівлі". Чи має замовник у такому випадку отримувати письмову згоду Уповноваженого органу (Міністерства економіки) на застосування переговорної процедури?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4613 / 4573
Згідно з частиною 1 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) у 2017 році замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі робіт на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій: Замовник мав підстави для застосування переговорної процедури у відповідності з пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону. Замовник може розпочати процедуру закупівлі наприкінці поточного року за відповідним предметом закупівлі у разі потреби до здійснення відповідної закупівлі (Роз’яснення уповноваженого органу з питань закупівель - Мінекономрозвитку №3302-06/29640-06 від14.09.2016). Тому,тендерний комітет замовника прийняв рішення почати переговорну процедуру робіт наприкінці 2017 року з внесенням в річний план закупівель поточного (2017) року для потреб 2018 року (виконання робіт передбачено на 2018 рік). Роботи мають складний характер, тому підприємством проводилась довготривала робота щодо пошуку можливих учасників закупівлі. Договір на закупівлю був укладений в червні 2018 року. Чи є порушенням Закону внесення процедури в річний план закупівель 2017 року (процедура закупівлі робіт почата наприкінці 2017 року) для потреб 2018 року та укладення договору за результатами закупівлі робіт в червні 2018 року без повторного дублювання процедури в річний план 2018 року?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4497 / 4285
Була оголошена переговорна процедура на виконання робіт-виконанець визначен. Проводилась зустріч з ним, на якій всіх все влаштувало. Було розміщено протокол про визначення переможця. А тепер виконавець каже, що не буде виконувати роботи і договір заключати не буде. Які наши наступні дії? чи потрібно вимагати лист з відмовою від виконавця, чи достатньо розмістити протокол засідання тендерного комітету-про що в ньому писати? Дякую
Відповідь
25.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4180 / 4067
Добрий день, скажіть, будь-ласка, якщо замовником було двічі відмінено переговорну процедуру закупілі для потреб оборони у звязку з відсутністю учасників чи може замовник провести просто переговору процедуру?
Відповідь
19.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4676 / 4453
Згідно з Річним планом закупівель на 2018 рік Координаційним центром було заплановано відповідно до ДК 021:2015 за кодом 64210000-1 «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» 3 (три) процедури закупівлі на загальну суму – 518 640,00 грн. Зокрема, за предметом закупівлі «ДК 021:2015 код 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (послуги зв'язку)» очікуваною вартістю 6240,00 грн планувалась закупівля послуг стаціонарного телефонного зв’язку у ПАТ «Укртелеком» шляхом застосування переговорної процедури закупівлі. З метою отримання експертного висновку Координаційний центр неодноразово звертався до уповноважених на це організацій для підтвердження наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 5 частини другої статті 35 Закону. ПрАТ «Діпрозв’язок» листом від 05.07.2018 № 2279-34-18 надано відповідь про те, що вартість послуг з надання одного експертного висновку стосовно закупівлі телекомунікаційних послуг становить 9000,00 грн з ПДВ, що значно перевищує вартість предмета закупівлі. У зв’язку з вищевикладеним просимо надати відповідь на такі питання. 1. Якими нормативно-правовими актами передбачено обов’язковість отримання замовниками експертних висновків або посилання на них при застосуванні переговорної процедури закупівлі, окрім пункту 14 Повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, форма якого затверджена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490? 2. Чи буде відповідати вимогам Закону застосування переговорної процедури закупівлі «ДК 021:2015 код 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (послуги зв'язку)» очікуваною вартість 6240,00 грн у разі застосування пункту 5 частини другої статті 35 Закону, без наявності експертного висновку, оскільки його вартість перевищує очікувану вартість самої процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2