Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5977 / 5974
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради є замовником тендерних процедур. Чи мають право комунальні підприємства Сумської міської ради брати участь в таких тендерах? Чи не вважатимуться вони повязаними особами?
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8479 / 8469
Оголошено закупівлю послуги з поточного середнього ремонту автодороги. До кінцевого строку подання тендерних пропозицій виникла необхідність коригування проектно-кошторисної документації, що в свою чергу викликає необхідність внесення змін до технічного завдання. Однак внесення зазначених змін призведе до зміни очікуваної вартості у зв’язку зі зміною вартості будівельних матеріалів, деяких видів робіт тощо. Стаття 23 Закону визначає порядок внесення змін до тендерної документації, однак, тендерна документація, відповідно до статті 22 Закону, не містить інформації про очікувану вартість. Очікувана вартість зазначається в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів, а також у Річному плані закупівель. У зв’язку з викладеним, прошу надати консультацію, чи можливо внести зміни в Річному плані закупівель до очікуваної вартості вже оголошеної закупівлі, потім відповідних змін до оголошення про проведення процедури відкритих торгів та технічного завдання тендерної документації, чи необхідно відміняти закупівлю та оголошувати нову на іншу очікувану вартість. Позиція контролюючого органу – необхідно відміняти закупівлю та оголошувати нову на іншу очікувану вартість. Обґрунтування – лист МЕРТУ №3302-06/29640-06 від 14.09.2016, але, на думку замовника, зазначеним листом врегульовано дещо інші питання.
Відповідь
07.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8787 / 8634
Після завершення процедури торгів (укладення договорів та їх оприлюднення - роботи за договорими не були розпочаті) було виявлено порушення законодавства з питань публічних закупівель, які неможливо усунути ( ст. 31 Закону України "Про публичні закупівлі"), а саме, виявлено, що при створенні оголошення про закупівлю не було накладено цифровий підпис. Що робити в такому випадку?
Відповідь
04.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8634 / 8418
Замовники часто зловживають законодавчою невизначенністю конкретного порядку підписання договору про закупівлю. не зрозуміло хто повинен перший надсилати проект договору, хто повинен перший підписати та строк протягом якого повинен направити іншій Стороні для підписання, хто складає додатки до договору та інше... Прошу надати відповіді на такі питання. Крім того прошу розяснити конктретний поетапний порядок направлення/підписання договору про закупівлю.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7329 / 7279
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2