Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7361 / 7295
Чи можна, у разі отримання страхового відшкодування, укласти прямий договір на ремонт автомобіля, якщо по даному коду вже перевищено межі встановлені статтею 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
05.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8215 / 8196
Доброго дня!Питання:Державній установі планується виділення додаткових коштів.Про ці кошти не було відомо на початку року, тому запланувати у річному плані закупівлі на ці кошти не було можливості. Роз'ясніть, яким чином проводити процедури закупівлі на додатково виділені кошти?Тобто підсумовувати за 4 знаком коду ДК з вже проведеними закупівлями і проводити відкриті торги, чи, у разі якщо закупівля на очікувану вартість менша ніж 200000 тис, то можна застосовувати допорогову закупівлю?
Відповідь
04.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7934 / 7604
Замовником отримані кошти з місцевого бюджету для закупівлі форменого одягу для ГУНП в Харківській області. На засіданні тендерного комітету кошти були розподілені на сім предметів закупівлі та проведені відкриті торги. Після проведення всіх торгів у Замовника залишилася певна сума коштів зекономлених після проведення процедур закупівель. Замовник, враховуючи лист Мінекономрозвитку від 14.09.2016 №3302-06/29640-06, перерозподілив зекономлені кошти на шість пердметів закупівлі, кожен з яких є меншим ніш 200 тис. грн., та мав намір укласти договори без проведення процедур закупівель, вважаючи те, що такі предмети закупівлі є новими без урахування здійснених закупівель за тим же предметом у поточному році. Питання: Будуть чи ні правомірними дії Замовника, якщо на перерозподілені кошти зекономлені після проведення процедур закупівель Замовник не буде проводити процедури закупівель за тим же самим предметом закупівлі, вважаючи їх новими предметами закупівлі, якщо вартістні межі таких предметів закупівлі будуть меншими ніж 200 тис. грн.
Відповідь
31.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8311 / 8036
Відповідно до пункту 1 Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (далі – Положення),Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Мінекономрозвитку є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, державну промислову політику, державну інвестиційну політику, державну зовнішньоекономічну політику, державну політику у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, управління об’єктами державної власності, розвитку підприємництва, державно-приватного партнерства, інтелектуальної власності, туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів), державних та публічних закупівель, а також державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів; Згідно з підпунктом 57 пункту 4 Положення Мінекономрозвитку відповідно до покладених на нього завдань надає роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель. Враховуючи зазначене вище, просимо надати роз’яснення щодо наступного. 1. Рішенням Київської обласної ради від 07.06.2016 № 125-05-VІІ затверджено Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки (далі – Програма). Київська обласна рада визначена відповідальним виконавцем вказаної Програми. Фінансування заходів програми відбувається за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0118600 «Відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки». При цьому, придбання товарів та послуг для забезпечення діяльності виконавчого апарату Київської обласної ради здійснюється за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0110170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Київської обласної ради». У зв’язку з зазначеним просимо надати роз’яснення чи мають визначатись окремо предмети закупівель, закупівля яких фінансуються за двома різними кодамипрограмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів. 2. Реалізація заходів Програми передбачає придбання Почесних грамот та Подяк Київської обласної ради. У зв’язку з чим, тендерним комітетом Київської обласної ради було проведено допорогову процедуру закупівлі, визначено її переможця та укладено договір про закупівлю. Разом з тим, рішенням від 22.06.2017 № 347-15-VІІ «Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки» було внесено зміни до Програми. Зокрема, шляхом перерозподілу збільшено обсяг коштів, виділених на придбання Почесних грамот та Подяк Київської обласної ради. Таким чином, просимо надати роз’яснення щодо того, чи необхідно враховувати суму вже здійсненої закупівлі при визначенні вартісних меж предмета закупівлі.
Відповідь
30.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8516 / 8547
На закупку продуктів харчування в школах виділенр 1200000 грн. Чи обовя bзково проводити відкриті торги, або розбити на окремі лоти до 200 000 грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2