Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2304 / 2242
Підкажіть, чи можна за результами відкритих торгів/спрощеної закупівлі відповідно до п.4 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" укласти договір про закупівлю, ціна якого буде меншою (у тому числі і ціна за одиницю), ніж за результатами аукціону, без зміни кількості?
Відповідь
28.05.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2351 / 2167
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, в які терміни ми маємо оприлюднити протокол про скасування рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "БК Євродор" та рішення про визначення ТОВ "Данко" переможцем закупівлі та укласти договір про надання послуг.
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1788 / 1718
Доброго дня. Підкажіть, якщо установа має орендарів і ці орендарі відшкодовують за комунальні послуги.При проведенні відкритих торгів на комунальні послуги, яку суму потрібно зазначати у пропозиції та договорі з тими коштами, що відновляться чи без?
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2164 / 2218
Підприємством оголошено закупівлю на «Проведення капітального ремонту системи водопостачання», тип процедури – відкриті торги. Закупівлю опубліковано 14.04.2020р., тобто за старим ЗУ «Про публічні закупівлі». Розкриття тендерних пропозицій відбулось 18.05.2020р. При цьому у учасника закупівлі на майданчику заблокована можливість оприлюднити «Розрахунок договірної ціни за результатами аукціону». Що призвело до неможливості перевірки Розрахунків Замовником, так як за умовами тендерної документації було передбачено, що учасник у строк 3-х робочих днів з дня проведення аукціону, або відхилення попереднього учасника – оприлюднює «Розрахунок договірної ціни за результатами аукціону». Підтвердіть, будь ласка, чи дійсно заблокована можливість у учасників оприлюднювати документи в період між кінцевою датою подання пропозиції до моменту прийняття та оприлюднення рішення замовника, стосовно розгляду пропозиції учасника. І будь ласка роз’ясніть алгоритм дій для Замовника у даному випадку.
Відповідь
19.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2757 / 2729
Абз.3 п.3 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Таким чином, у цьому випадку можливе проведення переговорної процедури закупівлі. 1. Просимо роз"яснити, які випадки вважаються розірванням договору з вини учасника. 2. Чи можна кваліфікувати як розірвання договору з вини учасника наступну ситуацію: учасник, з яким укладений договір на постачання електроенергії надіслав лист про те, що він не буде виконувати договір з технічних і економічних причин і на наступний місяць ліміти не заведені. При цьому замовник висловив заперечення проти цього, оскільки договір не передбачає односторонньої відмови від договору. Проте учасник не зважає на дане заперечення і лімітів все є не завів. Чи є така обставина підставою для оголошення переговорної процедури закупівлі для укладення договору з новим постачальником в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника? 3. Чи укладається такий договір лише з постачальником останньої надії чи з будь-яким іншим постачальником?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2